Страх вийти на роботу
Я не працювала офіційно близько 6 років. Спочатку була у декретній відпустці, потім почався карантин, а згодом — повномасштабна війна. Зараз я відчуваю, що готова повернутися до роботи й хочу знайти віддалену вакансію.
Я вже склала резюме, переглядаю вакансії та навіть кілька разів надсилала відгуки. Були співбесіди: в одних випадках ми взаємно не підійшли одне одному, в інших мені просто не передзвонили. Я розумію, що це нормальна частина пошуку роботи.
Але зараз зіткнулася з проблемою. Я знаходжу вакансію, але боюся відгукнутися. В мене якийсь ступор. Боюся, що мені зателефонують, запросять на співбесіду, почнуть ставити запитання, а я розгублюся, не зможу добре відповісти, виглядатиму некомпетентною або не виправдаю очікувань.
Також я розумію, що до нової роботи потрібно звикнути, і знаю, що зможу розібратися та навчитися.
Цей час, поки я не працювала офіційно, я займалася фрилансом: шила на замовлення, займалась smm для магазинів (взагалі я економіст). Тобто я не була без роботи, але повернення саме до офіційного працевлаштування викликає у мене сильну тривогу.
Фриланс більше не розглядаю, оскільки хочу мати стабільну роботу, постійний дохід.
Хочу зрозуміти, як з цим впоратися. Дякую.