Втратила привʼязаність до друзів
Хоча раніше я дуже трималась за людей, я була вірна тим з ким дружу і дуже переживала якщо ми не збігалися в думках.
Я думаю це може бути повʼязано з тим, що останній раз я була дуже привʼязана до людини декілька років тому, і як вона поїхала, то більше такого звʼязку не відчувала.
Зараз в мене в сімʼї трохи складний період, але я не відчуваю, що поряд є людина якій можна повністю розказати все що на душі. Вони хороші, просто я розумію що не потрібно. І можливо через те що я знаю що не можу їм все розказати більше не відчуваю привʼязаності, бо розумію що вони не незамінимі.
Я все ще деколи відчуваю до них симпатію і радість, що я з ними спілкуюся, але зазвичай я не відчуваю до них нічого, хоча так не було, буквально, ще три місяці тому..
Оценки вопросов
Пользователи могут голосовать за понравившиеся вопросы. Лучшие вопросы мы размещаем в специальной секции сайта.
Вы можете проголосовать за вопрос, если он чем-то вам понравился. Может быть, интересная тема, или хорошо описана проблема, или вы считаете, что ответы психологов на поставленный вопрос полезно было бы почитать многим другим людям.
Если вы голосуете за какой-то вопрос, то ссылка на него позже может быть отображена на вашей личной страничке, в секции "Понравились вопросы". Ваши негативные оценки нигде отображены не будут.
У психологов на личных страничках понравившиеся им вопросы отображены не будут.