Доброго дня, Інна.
Дуже Вам спічуваю і хочу Вас підтримати. Погоджуюся із всім вищезазначеним колегами і хочу додати: Ви велика молодчинка, що відділилися від власних батьків - це варте поваги. Ви не прийшли у цей світ, щоб радувати інших, а щоб жити власним життям. Безумовно, Ви вдячні батькам за те, що вони Вас виростили, проте це не означає, що Ви маєте присвятити все своє життя їм. Батьки не беруть відповідальності за власне життя, а перекладають її на Вас (крім цього, припускаю, що у них є й інші психологічні травми з дитинства, але це ніяк не виправдовує їхньої поведінки), а сестра включена у цю систему і підтримує їх (можливо через
страх вийти із неї і це виключно її вибір + вона гнівається, що Ви змогли це зробити, а вона - ні). Вам це потрібно? Крім цього, вони ще і використовують почуття провини, щоб маніпулювати Вами (насправді, це вони відчувають провину, проте, щоб її позбутися, "перекидають" її на Вас).
цитата:
Я из-за постоянного напряга начала болеть, и из-за этого постоянные перепады настроения и апатия.
Зараз я б рекомендувала, перш за все, потурбувати про себе (фізичне та психічне здоров'я). Скажіть, будь ласка, чи є люди, які могли б Вас зараз підтримати? Крім цього, рекомендую Вам індивідуальну співпрацю із психологом (щоб Ви змогли перервати цей деструктивний симбіоз + навчилися відстоювати свої особистісні межі).
Пам'ятайте - Ви маєте право на власне життя, шлях, інтереси, бажання, почуття, вибір, помилки та погляди. Ви цінна тому тому, будь ласка, потурбуйтеся про себе.
Вірю у Вас і бажаю Вам удачі!
Ответ отредактирован автором 08-10-2020 15:16:20