Доброго дня, nikd4e.
Дуже Вам співчуваю, адже це неприємно і боляче, коли мама тебе не розуміє і не підтримує.
цитата:
Мама постоянно на меня орет без серьезных причин, сегодня снова,потому что я не хотела идти в школу,так как плохо себя чувствовала и температура была 37.7.Во время криков я упала в обморок (у меня часто такое бывает),но она даже не старалась помочь мне прийти в сознание и продолжала орать.
Ви казали мамі, з позиції своїх почуттів, що Вам неприємна така її поведінка щодо Вас? Чому мама так себе поводить, на жаль, знає лише вона (її внутрішньоособистісні конфлікти, стреси тощо). Ми не здатні змінити почуття, поведінку, ставлення інших людей без їхнього бажання, а лише власні. Ваш
максимум - це заявити матері про те, які її поведінкові прояви є для Вас неприємними, а вибір за нею.
цитата:
Эта проблема возникла после переезда сестры 4 года назад и тогда все внимание переключилось на меня.
Я правильно Вас зрозуміла, раніше таке ставлення було щодо сестри?
цитата:
Хорошо,что папа частично на моей стороне и хотя бы как-то старается меня поддерживать.
Дуже радію, що у Вас є підтримка у обличчі батька - це великий позитив. Як Ваш тато реагує на претензії Вашої матері щодо Вас?
цитата:
У меня есть мечта - хорошо сдать ЕГЭ, поступить на психолога и наконец-то уехать со своего дома.
У Вас чудова мрія, я впевнена, що Ви зможете її втілити, адже помітно, як Ви зараз намагаєтеся розібратися у складній ситупції, звернувшись до спеціалістів - це варте поваги. У Вас є внутрішній ресурс до змін.
цитата:
Я уже не могу контролировать свои эмоции.
Ви маєте право гніватися на маму і сумувати, адже вона порушую Ваші особистісні межі, часто проявляє негативну увагу, головне - робити це конструктивно (наприклад, написати гнівливий лист мамі, перечитати його про себе і порвати його; побити впродовж 5 хв однією рукою м'яку подушку; обіймати подушку, коли Ви відчуваєте сум і поспівчувати собі). Якщо Ви постійно "затримуватимете" свої емоції і намагатиметеся їх контролювати - це може призвести до депресії, неврозів, психосоматики і т. д.
цитата:
Во время криков я упала в обморок (у меня часто такое бывает)
Це відбувається тоді, коли мама кричить на Вас?
Я б рекомендувала Вам зарчутися підтримкою Вашого тата і звернутися індивідуально до психолога. Можливо Ваша мама зможе почути кваліфіковану думку "третьої особи" і прислухається до рекомендацій спеціаліста + ви деальніше проаналізуєте свої стосунки.
Ответ отредактирован автором 03-02-2021 15:00:31