Допомога сім\\\'ї чоловіка, який зловживає алкогольними напоями
Сьогодні його знервована дружина прийшла до мене і поділилася своєю бідою зі сльозами на очах. Чоловік прийшов у стані сп\'яніння під ранок і вчинив розправу: хапав її за волосся, давив за шию, розбивав та кидав в неї речі, наставив синців на тілі і т. д. Вона змушена була тікати з квартири. Двері їй відчинила сусідка по під\'їзду. Разом з сусідкою вони зайшли до квартири. Сусідка допомогла втихомирити чоловіка. Він ліг та заснув. Молода жінка в розпачі. Її психічний стан виклиає тривогу. У неї двоє малих дітей. Йти їй нікуди. Протягом семи років проживання у шлюбі було й хороше. Але зловживання чоловіка алкоголем робили життя нестерпним. Пробувала кодувати його. Але через три місяці після кодування він знову починав вживати алкоголь і тероризувати сім\'ю. Тверезий він вдає, що нічого не пам\'ятає. Я вважаю, що після такої поведінки чоловіка неможливо продовжувати спільне життя з ним. Дружина теж зневірилася. Але він погрожує, що знайде та вб\'є її. Що порадите? Я не можу мовчати і спокійно спостерігати.