Депресія, емоційне вигорання, панічні атаки.... відсутність підтримки і розуміння ...
Думала хоть мама зрозуміє в неї була депресія після народження першої дитини, якраз коли народилась я,кажу напевно поїду до лікаря, але що вона каже мені ...та мені теж так було, та ти маєш бути сильна про дітей думати а не про тебе ще думати треба, аж нічого вже не хочеться говорити їй. Таке враження, що її мозок не впускає назад і вона навіть не хоче того чути і згадувати, це моя така думка. Так важко без підтримки і розуміння, як бути......
Живемо окремо, я в дек. Відпустці, чоловік військовий я з 2 дітьми сама вдома. Остаточно мене добило напевно його відрядження і його не було близько пів року. Як бути....З дітьми і погуляти треба, а я не можу йти на вулицю, а коли вдома то боюсь що мені стане погано і як будуть діти, але коли вдома є чоловік то аж такої тривоги немає, коли залишаюсь сама то Одразу погано..... Дякую за рекомендації. (((((