Добрий день, nikb72.
цитата:
мы с моим парнем решили сделать паузу в отношениях, это была скорее инициатива парня.
Цікава цитата, говорите що "ми вирішили", але "була ініціатива хлопця" та і Ви цього не хотіли. Напевно у цих стосунках спостерігаються й інші моменти, коли Ви пригнічуєте свої бажання. 6 років - довгий термін для стосунків і було б добре прослідкувати їхню динаміку.
цитата:
Я же очень боялась этого изначально.
І Ваш
страх не безпідставний. Зазвичай стратегія "взяти перерву" - це не про вирішення проблеми і співпрацю у стосунках, а спосіб "заморозити проблему", уникнути відповідальності, що лише погіршує ситуацію, а стан невизначеності у стосунках все це загострює.
цитата:
Он сказал,что видит что в этих отношениях мы оба не счастливы и мы должны сделать перерыв,чтобы во всем разобраться.
Цікаво як перева зробить Вас і його щасливішими?)
цитата:
Сказал,что любит и дорожит, но так будет лучше.
Якби справді "любил и дорожил", то не втікав зі стосунків, а співпрацював би з Вами над ними. Його поведінка свідчить про протилежне.
цитата:
Я хочу узнать правду и сорвать этот пластырь быстро.
Ви казали про це хлопцю? Помітно, що він знову тримає Вас у невизначеності, як це було із "перевою у стосунках".
цитата:
Ведь если есть кто-то ещё,это все меняет .
Що саме це змінює? Помітно, що хлопець не хоче з Вами іти у стосунки, а "наявність чи відсутність іншої особи" ніяк не змінить його рішення. Ви лише плекаєте ілюзії.
цитата:
Я не хочу себя терзать этим ещё непонятно сколько времени.
Якщо хлопець не йде з Вами на конакт, тоді Ви можете поставити крапку у цих стосунках. Тоді і з'явиться нарешті визначеність і Ви не витрачатимете свою енергію туди, де її не цінують.
Ответ отредактирован автором 15-03-2022 15:35:04