«Вкладывайте свою любовь во все, что вы делаете. Если у вас неприятности,...»
Вопрос от: Юлія Возраст: 25

Відносини в родині

Доброго вечора. Я не знаю як бути мені. Я прочитала листування в менеджері свого батька з іншою жінкою. Точніше, бачила лише її повідомлення різного характеру, а відповідей батька не було, але ж повідомлення можна видаляти. Мені так погано. Я не розумію, що відбувається. Чи варто мені вмішуватися в їх відносини?

Ответы психологов

Дополнение от автора вопроса ·
Я жалкую, що побачила одне повідомлення і вирішила все прочитати, поки не бачить ніхто. Мене тепер просто розриває. Як це забути і що взагалі з цим робити.
Юлия, добрый вечер!
А какую помощь Вы хотите получить от психологов? Возможно, что стоит поговорить с отцом об этом и прояснить для себя? Это отношения Вашего отца и Вашей мамы, но не Ваши
Здравствуйте

"Мені так погано. Я не розумію, що відбувається. Чи варто мені вмішуватися в їх відносини?"

А какие отношения у вас с отцом?
Что происходит в вашей семье, помимо переписки?
Какие чувства вы вкладываете в слово "плохо "?

"Я жалкую, що побачила одне повідомлення і вирішила все прочитати, поки не бачить ніхто. Мене тепер просто розриває. Як це забути і що взагалі з цим робити."

Что происходит в вашей жизни пока вы читаете переписку отца?
А что бы вы хотели с этим делать?
цитата:
Я не знаю як бути мені.

Тобто Ви розгублені?

цитата:
Я прочитала листування в менеджері свого батька з іншою жінкою.

Розкажіть, будь ласка, що спонукало Вас зайти в особистий простір Вашого батька?

цитата:
Мені так погано.

Погано - це які почуття? Сором, гнів, жаль, ..., що саме?

цитата:
Як це забути і що взагалі з цим робити.

Тож які можливі варіанти подальших дій виникають з цього приводу, поділіться?

Ответ отредактирован автором 13-07-2022 09:02:02

Дополнение от автора вопроса ·
Я просто розмовляла по його телефону і зайшла просто з цікавості в його меседжер і відкрила листування і вже побачивши початок, вирішила все прочитати.
Дополнение от автора вопроса ·
Відносини з батьком гарні.
Я відчувала в той момент злість і розгубленість.
Спочатку я хотіла все написати цій жінці, щоб вона не вмішувалася куди їй не потрібно. Потім думала все залишити як є.
Дополнение от автора вопроса ·
В неї так само є своя родина і чоловік.
Я думала, що в них все гаразд і тут таке ніби рожеві окуляри знялися.
В мене все моє життя моя родина повна і мені було так дико раніше чути про про розлучення батьків своїх знайомих чи про те, що батьки не живуть разом.
цитата:
Я просто розмовляла по його телефону

Невже у Вас немає свого телефону?

цитата:
і зайшла просто з цікавості в його меседжер

Так це же табу. Це особиста приватна "територія", куди не можна заходити або вдиратись будь-кому, окрім власника...

цитата:
зайшла просто з цікавості в його меседжер і відкрила листування

Було б краще, якби Ви цікавились, насамперед, власним життям.

цитата:
Відносини з батьком гарні.

Мабуть, стало прикро за маму.

цитата:
Спочатку я хотіла все написати цій жінці, щоб вона не вмішувалася куди їй не потрібно.

От точно, це на Ваша справа і не обов'язок, проте Ваші дитячі почуття цілком зрозумілі.

цитата:
Потім думала все залишити як є.

А зараз до чого схиляєтесь?

цитата:

Отже, реалії дорослого життя вимагають дивитись на нього і на те, що відбувається, відповідно. Приймати те, що є. І переосмислювати старі переконання. Уважніше ставитись до своії цінностей.

Ответ отредактирован автором 13-07-2022 14:31:03

Павел Леонидович Басанский (Киев) — психолог
Павел Леонидович Басанский (Киев) психолог

Психолог больше не активен на сайте

Доброго, Юлія!
цитата:

Ваш стан - це платня за зайву цікавість. Просто прийміть це як життєвий урок. Все має свої наслідки.
Але ж ця ситуація Вас не стосується. Це справа Ваших батьків.
цитата:

Це гарно, що повна, але якщо зняти рожеві окуляри ще раз, то які стосунки були раніше і є зараз між Вашими татом та мамою?
цитата:
Чи варто мені вмішуватися в їх відносини?

Что Вам даст это вмешательство?
Какой результат и от кого хотите получить?

Вы знаете, что есть такое выражение - "доносчику первый кнут"?
Родители сами разберутся между собой, а Вы останетесь виноватой, если вмешаетесь.
Готовы нести на себе этот груз вины и ответственности?