Прямой эфир:
Тетяна Штапова
Вопрос от: Latin Возраст: 18

Апатія, нічого не інтересно.

Мене звати Діма, мені 18. В 16 років я закінчив школу і поступив в університет. З перших днів навчання я зрозумів що це не моє, почалась апатія. Уже другій рік навчання, а в мене все так і осталось.Прихожу до дому ,їм, та просту лежу. За що тільки не візьмусь - нічого не інтересно, нічого не хочеться робити. Почав мало спілкуватись. Життя пливе просто за течією, а зробити ніби нічого не можу. Кінути універ також не можу адже іде війна, тому можуть зразу дати повістку.

Ответы психологов

Віта Баковська (Івано-Франківськ) — психолог
Віта Баковська (Івано-Франківськ) психолог

Психолог больше не активен на сайте

Доброго дня, Діма.
Ви впевнені, що саме повістки ви боїтеся? З вашої розповіді виходить, що ви загнали себе в глухий кут, з якого немає виходу. Для будь-якого рішення потрібні сили та енергія, а саме їх у вас немає. Запитайте себе, куди поділися ваші бажання?
цитата:
З перших днів навчання я зрозумів що це не моє, почалась апатія.

Чому тоді не кинули ВНЗ?
Навіщо себе примушували, стикнувшись з апатією, продовжувати навчання? На що розраховували?
Дополнение от автора вопроса ·

↩ Реакція на відповідь № 328776 для Віта Баковська

Всі мої бажання кудись поділись після того як я поступив. Всі мої родичі постійно кажуть потрібно вчитися, здобувати професію. Навіщо мені вчитися якщо я не знаю куди мені рухатись по житті.
Дополнение от автора вопроса ·

↩ Реакція на відповідь № 328768 для Светлана Владимировна Киселевская

Напевно знайшов би якусь роботу, зняв квартиру аби жити окремо від батьків. Можливо тоді б я навчився слухати себе, а не родичів і батьків.

Психолог больше не активен на сайте

Добре, що ви це розумієте і знаєте де той "камень преткновения". З цим вже можна працювати, якщо вирішите щось змінити в своєму житті.
Добрый день!
Скажите, а Вы обсуждали это со своими родителями? Какую помощь Вы ожидаете от психологов? Чей это был выбор, когда Вы поступали в университет? Если Вы его оставите, то Вы знаете, куда Вы хотите пойти дальше?
цитата:
Напевно знайшов би якусь роботу, зняв квартиру аби жити окремо від батьків.

То есть Вы бы не учились?

Получается, что Вы не можете
цитата:
Кінути універ

только из-за страха того, что
цитата:
іде війна, тому можуть зразу дати повістку.

?

Ответ отредактирован автором 11-11-2022 02:42:57