Невже це триватиме і далі?
Справа в тому, що у мене гомосексуальна орієнтація, але я відвідую церкву, вірю в Бога. Мені вже виповнилось 40, та в мене досі не було сексу, хоча я фізично здоровий і маю статеве бажання.
З однієї сторони, усвідомлюю, що природу не побороти, з іншої - не можу займатись сексом з чоловіками (тобто чинити гріх), а потім спокійно далі собі ходити до церкви. Вважаю це лицемірством і не хочу так ображати Бога. Зберігаючи таку принципову позицію, я тихо страждаю. Тихо. Бо навіть мої рідні не знають, що я гей, не знають про мої таємні думки та переживання. Вони вже багато років не запитують чи я буду зустрічатись з дівчатами і коли я нарешті одружусь. Тепер вони думають, що я імпотент і в мене просто немає сексуального потягу. Якби ж то!
Приблизно 10 років тому, я відвідував психологів. Один з них сказав, що я видумую і я не гей насправді, а просто "боюсь жінок" або "боюсь мати секс".
Скільки себе пам'ятаю, мені завжди подобались хлопці. Ще в дитячому садочку мені вже подобався хлопчик. Звісно, я тоді ще не знав хто такі геї та й навіть самого слова не чув (були часи Радянського Союзу). В дитинстві я любив малювати (дизайн одягу та автомобілів), придумувати нові країни, захоплювала географія, культура інших народів та ін. Коли я малював чоловіків, я дещо незрозуміле (на той час) але дуже приємне відчував.. Коли малював жінок, такого не виникало. Пізніше, у віці мабуть 13-14 р., я вже не міг спокійно перебувати в шкільній роздягальні, з однокласниками, тому я старався вийти, щоб хлопці там не виявили мою ерекцію, яку я не міг контролювати. Тоді я усвідомив, що те погане слово, яким хлопці обзивають одне одного, то про мене))
В юності, до моєї сестри приходила подруга в гості. Бувало, коли ми з нею залишались наодинці, вона старалась мене спокусити (не буду про деталі) але безрезультатно. Взагалі, дівчат я не боявся і здатен бачити красу жінки, ціную жіночність. Але в мені не закладено сексуального бажання або прагнення романтичних стосунків з жінкою.