Прямой эфир:
Ирина Константиновна Зубиашвили
Вопрос от: nikf06 Возраст: 23

Майже весь час перебуваю в стані стресу через роботу, вона мені не подобається , але я не можу її

Майже весь час перебуваю в стані стресу через роботу, вона мені не подобається , але я не можу її покинути бо кращу всеодно не знайду в Україні, а за кордон їхати не хочу
І ще є одна проблема , це мій колишній хлопець , ми зустрічаємся і розходимся на протязі 7 років , я не можу його забути і викреслити з свого життя

Ответы психологов

Павел Леонидович Басанский — психолог
Павел Леонидович Басанский психолог
Київ ·

Психолог больше не активен на сайте

В обох ситуаціях спостерігаються протиріччя й внутрішній конфлікт між ними.
Якщо хочете їх вирішити, то переписка на сайті навряд чи в цьому допоможе.
Потрібна індивідуальна робота з психологом.
Доброго ранку!
цитата:
Майже весь час перебуваю в стані стресу через роботу, вона мені не подобається , але я не можу її покинути бо кращу всеодно не знайду в Україні, а за кордон їхати не хо

Ви позначили проблему. А що хочете з нею зробити?

цитата:

Здається, цю проблему вже вирішили, бо назвали хлопця "колишній."
Добрий день. Рада, що Ви прислуховуєтесь до свого бажання і залишаєтесь.
цитата:
за кордон їхати не хочу

Як ці дві речі пов'язані?
цитата:
вона мені не подобається

Та
цитата:
кращу всеодно не знайду

Щось заважає Вам. Приходьте на індивідуальну роботу.
цитата:
не можу його забути і викреслити з свого життя
Алла Веленко — психолог
Алла Веленко психолог
Київ ·
Доброго дня!
Щодо роботи, як на мене, немає нічого дивного що Вам там дуже важко. Найперше, для жінки на першому місці повинна стояти сім'я - це її природа. А робота, як таке собі хоббі... Робота сім'ю не замінить, як це може бути з чоловіками в певному сенсі... Навіть сама найулюбленіша, за рік, два набридне і стане обузою для жінкию що вже говорити про роботу через обставини...
А коли чоловік та жінка і жити разом не можуть, і розійтися не виходить, це може говорити про те, що якісь уроки життєві не вивчені...
А ще, так буває, коли люди дуже схильні до "залипання" на коханій людині. І чим сильніше притягують одне одного, тим швидше їх розкидає в різні боки... І зачасти, у них співпадають так звані, родові програми, аж поки вони не будуть повністю трансформовані...
Як склалися стосунки у Ваших батьків та батьків хлопця?
Добрый день!
Вы написали о своих проблемах.
А как вы хотите, чтобы было?

цитата:
вона мені не подобається , але я не можу її покинути бо кращу всеодно не знайду

У вас есть желание найти другую работу?

цитата:
я не можу його забути і викреслити з свого життя

Вы хотите сохранить отношения с парнем или расстаться с ним?
Юлия Трясун — психолог
Юлия Трясун психолог
Черкаси ·
Доброго дня. Спостерігається певна тенденція. " Не можу покинути роботу", " не можу покинути хлопця". Це може бути певним сценарієм вашого життя, а саме " тягти валізу без ручки", терпіти. Ці проблеми можна усчпішно пропрацювати в особистій терапії.
Обидва питання доволі серйозні. Ви їх окреслили, але для того щоб знайти вихід, відповідей на сайті буде замало. Ці питання про вас саму у цьому світі, у відносинах зі світом. Як ви до себе ставитесь, як справляєтесь із труднощами, яке щастя собі дозволяєте. Такі питання можна для себе прояснити тільки із психотерапевтом.
Тетяна Артеменко — психолог
Тетяна Артеменко психолог
Черкаси ·

Психолог больше не активен на сайте

Так не забувайте свого хлопця. Просто поряд з цим познайомтеся і спілкуйеся ще й з іншими хлопцями. І вашому приятелю просто буде вділятись менше душевної енергії