Син копіює поведінку батька
Потребую вашої допомоги. Швидше хотіла б отримати одноразову платну консультацію, на якій хотілось би отримати відповіді.
Коротко: чоловік-аб'юзер (психологічний - класична картина). Зараз знаходиться в ЗСУ. Я вдома з двома синами.
Без нього нам добре, повертається - життя перетворюється в мєсіво, так сказати. Старший син (8 років) почав копіювати поведінку чоловіка... Мені страшно на що може перетворитись наше життя. Розлучення поки не варіант через фінансові питання. Чи можливо маневрувати, щоб син не перетворився на токсика і не копіював ту поведінку?
Завтра чоловік їде і маю надію вирівняти стан дитини. До слова, батько його смикає по ділу і без.: типу не бігай, те, се, не ходи, не роби, роби те, дивись у очі мені і тд... поводить себе агресивно (емоційно).
Чи є надія, що син не виросте абюзером?
Запропонуйте, будь ласка, мені консультацію вартістю 700-800 гривень! Чекатиму з нетерпінням. Всім дякую.