↩ Реакція на відповідь № 354830 для Валентина Михайловна
Вже більше року точно, дитині 7 років. Я думаю "переламні" моменти були такі:
- в дитинстві батько ліз до мене в труси ( років 10 було), це було не раз але мама не повірила в результаті я стала "погана дочка" і думаю після цього вона винила мене в тому що я не люблю батька
- в 19 я завагітніла від свого першого хлопця, дитину не хотіла, але він пригрозив і батьки настояли щоб народила. З дитиною я проблем не маю, вона дуже добра дівчинка, допомагає мені
Колишній обікрав мене і покинув, розказавши знайомим про мене гадості, я витратила купу сил і грошей на суди і позбавила його батьківських прав, аліменти платить не завжди і то копійки
Далі я вийшла заміж за хорошого хлопця, він любить мене і мою дитину, зараз він утримує сім'ю
Чоловік працював за кордоном і після початку війни ми з дочкою переїхали до нього і плануємо тут залишитися
Колишній періодично виписує матюків, я блокую
На початку 2023 батько помер і ми з мамою почали ділити квартиру в Києві.
Мама не спілкується зі мною, я хотіла продати квартиру і поділити гроші порівну, але вона сказала що дасть згоду або на її умовах або ніяк.
В результаті мама взяла 35 тисяч а я лише 15, мама купила іншу квартиру.
Мій чоловік також продав житло і ми плануємо купити землю, але сумма дуже мала
Мати мене тепер взагалі ненавидить. Як батько помер вона навіть не казала, коли я подзвонила вона першим ділом сказала що я можу радіти і тд.
Останній рік я в жахливому стані, купа дрібних невдач
Я зверталася до
психолога онлайн але толку не було і лише витратила гроші
Також я пішла тут локально до лікаря, але сказали стати на якійсь облік і я побоялася, бо іноземці думають що це після війни і я боюся що зроблять запис що я якась хвора на голову, тому намагаюся знайти вирішення в інтернеті