Доброго вечора, Veronika!
цитата:
В мене бажання з ними спілкуватись абсолютно немає. Відгородила їх від себе.
Цілком закономірне бажання, враховуючи
цитата:
батьки чоловіка мене не сприйняли, як його дружину, хотіли щоб ми розвелись і періодично влазили в наше життя.
Хочу уточнити, що Ви маєте на увазі, зазначивши про нервовий зрив? У чому він виражався?
Та хіба чоловік того не помітив?
цитата:
Далі вечір бурмотів собі під ніс, «що застрелитись хочу», «там десь знайдеш». Після того він взяв пістолет і хотів піти, я його зупинила.
Схоже на те, що Ваш чоловік поводив себе вельми нестримано. Ви раніше помічали за ним схильність до імпульсивних, погрожуючих завдати собі шкоди дій?
цитата:
Бо після сварок ми зазвичай сидали і розмовляли.
Як відчуваєте, що обірвало цю звичку?
цитата:
Потім в мене була істерика чи панічна атака(незнаю).
Це може бути наслідком суттєвого стресу через
страх наслідків...
цитата:
Холодна, він мене зранку цілує, а я не відчуваю до нього, як раніше. Що з цим можна зробити?
Вірогідно, відбулася заморозка почуттів з метою убезпечити себе від психологічного травмування. Така захисна реакція психіки.
цитата:
Що з цим можна зробити? Як вирішити це?
Логічно, що потрібна емоційна розморозка. Тобто поступово крок за кроком пройти шлях усвідомлення того, що сталося. ВІдновлення чутливості і здатності переживати емоції замість того, щоби їх блокувати(!)
Допоможе приймаюче співчуття і підтримка від іншої людини. Маю на увазі психолога.
Для з'ясування і нормалізації стосунків з чоловіком бажано разом звернутись до
сімейного психолога. Адже та модель взаємин і способи спілкування, якими користувались до цього, виглядають вкрай травмуючими для вас обох. Потрібно навчитись по-іншому доносити партнерові свої почуття та думки.
Відредаговано автором 10-01-2024 17:50:09