Доброго ранку, Anni!
цитата:
У людини робота, дружина та дитина, купа справ, він допомагає безкоштовно, та регулярно, іноді в немалих обємах, коли я кажу, що це виглядає як щось більще ніж допомога, що це як флірт, або ухаживаніє, і кажу що мені це не подобається.
Якими б мотивами не керувався чоловік, допомагаючи одиноким жінкам, Ви маєте ПРАВО на власне сприйняття. Відповідно до своїх відчуттів та своїх цінностей(!)
Психологам, наразі, дійсно неможливо і навіть недоцільно коментувати вчинки Вашого чоловіка як альтруїзм або флірт, або ще щось. Проте звертає на себе увагу відсутність ГЛИБОКОГО контакту між вами. Небажання чоловіка ПОЧУТИ Вас і поставитись уважно до Ваших почуттів.
цитата:
він нападає на мене, яка як бездушна, егоїстична, що як талібан, і це все в підвищенному тоні, спокійно обговорити нічого не можливо,
Тобто в його очах Ви виглядаєте як бездушна і ревнива жінка. А Ваші слова активують його агресію, бо йому треба захищатись. Адже в разі визнання правоти Ваших припущень, він змушений буде визнати, що фліртує, цікавиться іншими жінками через те, що його не влаштовує своя дружина.
А що Ви можете зазначити з цього приводу? Наскільки самі вважаєте стосунки благополучними? Теплими? Щирими?
цитата:
це тому що я така-сяка, погана і псую наші відносини.
Як на мене, то це доволі серйозні звинувачення. Та чи заслуговуєте Ви на таке ставлення?
Коли Вас звинувачують, то чи не означає це, що таким чином Вас ламають, підкорюють, роблять залежною?