Viktoria, справа НЕ в батьках.
А в тому, як Ви ставитесь до їх думки/заборони.
Поки що, для Вас на 1 місці НЕ свої рішення, а батьків.
Але ж хто "розподіляє місця" ?
Ви.
І саме ваша задача поставити на 1 місце свої рішення, а не думку батьків.
Можливо, Ви звикли прислухатись до батьків, певною мірою це було зручно, адже знімало з Вас відповідальність за вчинки ("раз батьки дозволили, отже все ок").
НЕ МАЄ значення, що думають з приводу хлопця батьки.
Це тільки ваше життя, саме тому і рішення ваше.
Ви взагалі можете просто повідомити, що "цю ніч/тиждень/місяць/..." я ночую в хлопця , щоб вони не хвилюватись. Не питаючи дозволу, не пояснюючи нічого.
Розумію, що можливо Вам таке поки важко уявити, але це можна опрацювати з психологом індивідуально.
Це абсолютно нормальний процес сепарації від батьків.
Не простий, але дуже необхідний етап розвитку особистості.
Не
страшно, що Ви поки не вмієте відчути себе незалежною від думки батьків- це нормально для початку, але потрібно рухатись далі.
Батьки свої вибори роблять самі (як витрачати своє життя), і НЕ ваша задача їх "контролювати ".
Вам було дане тільки ваше власне життя , яким і треба опікуватись.
Це не означає "байдужості ", або відмови від допомоги батькам за необхідності.
Це означає, що відповідальність за ваше життя тільки ваша.
І вибори, які Ви робите в житті важливо робити , спираючись саме на себе і свої бажання.