Як змиритися з цим?
Можливо, не змиритися, а прийняти реальність, яка зазнала суттєвих змін(!)
Відповідно, щоби це відбулось, потрібно розібратись у Вашому способі бути разом з чоловіком. Тобто у притаманній Вам моделі близькості. Напевно, щось не спрацьовує задля здійснення очікувань. Ймовірно, самі очікування розходяться з динамікою взаємин і змінами в них. Словом, потрібно дещо з'ясувати і дослідити.
Наприклад,
цитата:
поки бачилися рідко все начебто було добре
Про що це свідчить? Можливо, про схильність до самозаспокоєння і небажання бачити усю повноту картини відносин?
цитата:
зараз живемо разом і звичайно відношення змінилось
В кожній людині постійно щось змінюється. Тому варото підтримувати діалог, помічати важливе, ділитись. От Ви в чоловіка питали, що він відчуває? Чого йому, можливо, бракує? Чого він очікує і хотів би отримувати від Вас?
цитата:
Живу минулими відносинами і все думаю про те,що вже пройшло і мені цього не вистачає,
Жити минулим, означає, застрягнути в ньому і не приймати теперішнє, бо воно не влаштовує. Отже, спробуйте хоча б для початку тут на форумі визначити і сформулювати, що б Ви хотіли відчувати зараз? Як це може бути реалізоване? Яким чином? Що можете зробити сама, а що може Вам дати чоловік?
Я розумію, що це не так просто, водночас потрібно доходити до конкретики, до простих речей, як от обійми, слова вдячності, спільні прогулянки, взаємна цікавість до емоцій і справ кожного і тому подібне.
цитата:
Не виходить нічого, я накручу собі щось в голові
З цим теж варто розбиратись - обережно і поступово. Які думки продукує мозок? Про що вони? Про які
страхи? і так далі?
Дивитись, які з цих думок мають під собою основу чи докази. Відсіювати порожні і навіяні дитячими страхами (з цим краще розбиратись разом з психологом).
цитата:
раніше в мене були хобі,в'язати,малювати,співати
Зрозуміло, добре, коли є натхнення. Натомість не годиться на нього очікувати, його варто СТВОРЮВАТИ самій(!) Спочатку механістично, допомагаючи собі відірватись від поганих думок, а потім поступово сили і бажання приростатимуть мимоволі. Переконався в цьому на власному досвіді.
цитата:
Мені здається,що я не потрібна йому і не важлива.
Я не знаю, що у Вашого чоловіка на душі і в серці. Мабуть, і Ви не знаєте. Не виключаю, що і він сам достеменно не може пояснити, що з ним. Тому потрібно не втрачати надію, жити далі, намагаючись усвідомлювати існуючу реальність. І шукати прийнятні способи її покращити.
Поміркуйте, можливо, варто узяти кілька консультацій психолога - або Вам особисто, або разом з чоловіком у психолога, що працює з парами.
Крім того, мусите знати, що коливання і навіть кризи трапляються у житті кожної пари. Проходячи крізь них, люблячі партнери стають тільки ближче одне одному.