Доброго дня!
цитата:
Починаю шукати проблеми в собі. Можливо я не достатньо мудра, може, не достатньо кохаю, недостатньо стараюсь, недостатньо велике бажання маю, щоб все налагодилось?
Раджу припини негайно себе знецінювати і шукати усіх "блох" на собі(!)
Замість цього обережно і виважено дослідити свій спосіб співзалежності. На чому він грунтується? Чому не вистачає сил прийняти принципове рішення, до якого схилялись вже чимало років?
Може, сподівання зупиняли, то які?
Може
страхи, то які?
Якщо оці
цитата:
страшно, чи зможу дати донці все, що потрібно, боюсь потім шкодувати про таке рішення. Та й по суті, йти нікуди.
На мою думку, за цими речами ховається ніщо інше, як невпененість в собі(!) І неповага до себе, адже в іншому випадку Ви б усього цього не терпіли
цитата:
Чоловік має певні (періодичні) проблеми з азартними іграми, алкоголем та онлайн кредитами. Також, мене неймовірно відштовхує та приводить в шок його потяг до відео «18+». Всі ми дорослі люди, але запити на відео - з жорстоким (як на мене) нахилом. До речі в інтимному плані я не зовсім його задовольняю. А саме, періодичність та різноманітність. Відношення до мене було раніше жахливе.
Зпитайте себе, що доброго для Вас у пригнічему стані, з таким ставленням від чоловіка?
цитата:
І кожного разу, дізнаючись про черговий «сюрприз», в мені відмирає щось, по відношенню до нього.
Природній процес відчуження. Дивуватись тут немає підстав. Але яке продовження цієї жахливої динаміки?
цитата:
Злість є тільки до себе, що не можу нічого зробити.
Можливо, злість промовляє голосом когось з Ваших рідних, як було колись в дитинстві?
цитата:
За всі ці роки в мене почало зʼявлятись відчуття, що все, що відбувається норма, немає ідеальних відносин.
Від безвиході стаєте на рейки конформізму, тобто зради себе і виправдання цієї зради.
Ідеальних відносин, напевно, не буває, проте існують, і чимало, здорових відносин, в яких партнери щиро кохають одне одного, поважають і цінують.
Прошу Вас - не дайте страхам і сумнівам Вас обдурити(!)
Відредаговано автором 26-06-2024 16:00:41