«Самая мощная в мире поддержка — это любовь, самая крепкая в жизни опора ...»
Вопрос от: Ber13 Возраст: 20

Будь ласка, допоможіть мені вирішити особисту дилему

Що робити? Я розлучилась із хлпцем 3 роки тому, зараз він одружений і в нього є дитина, але наші стосунки не закінчились. Я не знаю, що робити далі, відчуваю себе чинно, хочу зупинити ці стосунки, але не можу. Коли він телефонує я йду на зустріч, бо хочеться тепла і ласки, так як інших стосунків в мене немає, ні звичайно в мене є залицяйники але це все не те, бо мені ні з ким з них так не добре, як з ним. Хоча останнім часом я відчуваю, що його ставлення до мене змінилось, бо не відчуваю такої як раніше уваги і ніжності. Допоможіть, бо далі я так вже не можу.

Ответы психологов

Леся Николаевна Яковлева — психолог
Леся Николаевна Яковлева психолог

Психолог больше не активен на сайте

Ber13, потрібно визначити причину вашої емоційної залежності. Як складалися ваші стосунки з батьком? Це схоже на невротичний прояв привязаності.
Анна Анатольевна Данилейко — психолог
Анна Анатольевна Данилейко психолог

Психолог больше не активен на сайте

Здравствуйте, первый ваш вопрос в письме, уже указывает на то что вы хотите переложить ответственность за принятие решения на другого, но психолог не принимает решения вместо вас, а лишь разбирает по пунктам конкретную ситуацию, а решение вы принимаете самостоятельно. Если вам нужна помощь в том, что бы разобраться в ваших мыслях, чувствах и привязаностях, решить на сколько важны эти отношения, лучше обратиться к психотерапевту очно.