У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Душевний дискомфорт

Часто бачу дівчину з якою мені зрадив мій теперішній молодий чоловік на початку наших відносин в нас на районі,вона переїхала сюди на сусідню з нами вулицю,а ось з якої причини це зробила і навіщо мені це не відомо.
Так от мені це доставляє дуже сильного дискомфорт, особливо як ця 'дівіца' уважно дивитися на під'їзд нашого будинку коли проходить повз там,таке відчуття наче в неї якийсь не закритий гештальт з цього приводу.Мені дуже погано через це навіть доходить до того,що п'ю сильні заспокійливі та багато курю.
Ба більше того,я не хочу ,щоб він без мене сам кудись виходив чи виїжджав через це.В мене є внутрішня агресія до цієї особистості внутрішня дуже прихована ненависть,несамовиті емоції хочеться підійти до неї і прямо зробити плювок в обличчя,або побити,але звісно я цього із етичних норм робити не буду.
Що зробити ,щоб позбутися цих душевних мук?
Питання від: ; Вік: 19

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
1
Павел Леонидович Басанский
Доброго дня.
",таке відчуття наче в неї якийсь не закритий гештальт з цього приводу."- незнаю як в неї, але у Вас він точно не закритий.

"Що зробити ,щоб позбутися цих душевних мук?"- закрити його, як би банально це не звучало.
Пропрацювати внутрішньо цю ситуацію, адже серцем ви явно не відпустили і не простили.
Ваша недовіра, негативні емоції, погане самопочуття цьому пряме підтвердження.

Оберіть психолога та попрацюйте з цим запитом індивідуально. Не варто консервувати свій гнів, образу, злість, адже ні вам ні стосункам на користь це не піде.
Щиро бажаю успіхів!

👍 радити психолога:

21-03-2023 15:31:54Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 337193 для Ирина Терещенко

Доброго дня!
Дякую за відповідь та пораду!

Не закритий гештальт в мене це,що саме ви мали на увазі?

Просто дійсно дивно виглядає з її боку переїхати сюди та гуляти в нас під вікнами нашого будинку, врешті решт це не я перебралась в її район ,а навпаки


психолог онлайн
Коли ми когось прощаємо, особливо в контексті зради, сприймаємо це не тільки раціонально (не справедливо, підло, ітд, шукаючи відповіді на питання про мотиви людини), але й емоційно- душевний біль, образа, гнів, злість, відчай, ітд- це достатньо сильні емоції які супроводжують таку неприємну подію.
Коли ви раціо кажете - " ок, я дам другий шанс, прощаю тебе ", але в серці ви вважаєте що це нечесно, несправедливо, ви непроговориои свої емоції, не дали виходу тим емоціями, тоді внутрішньо це питання для вас не закрите.
Ніби вирішили що йдемо далі, але вас тягне у низ злість, сум, образа. По колу згадуєте, порівнюєте, контролюєте. Це не є коректно в першу чергу по відношенню до вас самої.
Коли стосунки продовжуються просто далі- недовіра перше що буде їх супроводжувати.
Варто перезапусти їх.
Провести аналіз, чому так сталося, що тепер буде по іншому.
Не закриватися в собі "тримаючи лице", але внутрішньо спалювати себе цим.
Якщо вас досі це турбує, а з написаного я,розумію що це має місце- варто заглянути в себе глибше..і дійсно перегорнути ту сторінку.

Відредаговано автором 21-03-2023 15:46:47


👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу складнощів в розумінні своїх потреб, бажань, вчинків та прийняття рішень

21-03-2023 17:25:16Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 337196 для Ирина Терещенко

Дякую вам велике!


психолог онлайн
Ваші почуття, потреби важливі, попіклуйтеся про себе і все обов'язково вийде! Щиро бажаю успіхів!

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго дня!
цитата:

Що зробити ,щоб позбутися цих душевних мук?

Відповідь очевидна - пропрацювати власні емоції щодо
цитата:

мені зрадив мій теперішній молодий чоловік на початку наших відносин

І не стільки факт зради сам по собі, скільки своє намагання переступити через зраду. Тобто відкрити для себе механізм, яким Ви обійшлись з власними почуттями.
Відлуння тих подій у вигляді появи дівчини дається взнаки. Ваш стан про це свідчить.
Тому, напевно, обійшлись тоді з собою не дуже дбайливо. Можливо, щось в собі придушили. І гору узяли раціональні мотиви або страхи втратити відносини.

Як на мене надважливе питання - чи зростає самоповага після того, як тобі зрадили, а ти начебто пробачив?
Що залишається на тому місці в душі, куди влучила підступна зрада?

Відредаговано автором 22-03-2023 15:39:32


👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Поміж сірих сутінків
книгаПоміж сірих сутінків теми: вибір смысл жизни травма
Похороните меня за плинтусом

Рекомендуємо

Искусство быть одному Искусство быть одному

«Жить одному», «одиночество» - слова с явно выраженной негативной окраской. Быть одиноким почти неприлично... «Быть одному» и «быть одиноким» - суть разные понятия.

Теневая сторона личности Теневая сторона личности

Как писал К.Г. Юнг, у каждого из нас есть определенные представления о себе, некий образ «идеальный я», которому мы пытаемся соответствовать. Теневая сторона личности (тень) - бессознательная составляющая психики...

Коротко и просто о психических защитах Коротко и просто о психических защитах

Для чего нужны механизмы психологической защиты? В чем минус? Самые частые автоматические защитные реакции. + ТЕСТ и интерпретация.

Внутреннее психологическое сопротивление человека и способы его преодоления Внутреннее психологическое сопротивление человека и способы его преодоления

Методы борьбы и способы преодоления внутреннего сопротивления. Что такое психологическое внутренне сопротивление человека? Найдите свою скрытую выгоду от вашего сопротивления и откажитесь от нее.

5 причин одиночества 5 причин одиночества

Для каждого человека в жизни важна любовь, душевная близость и поддержка. К сожалению, вместо этого все больше людей переживает чувство одиночества...

Сила прикосновений... Сила прикосновений...

Я хочу поделиться с Вами несколькими интересными, на мой взгляд, фактами, раскрывающими значимость прикосновений для любого из нас и помогающими осознать их истинную ценность...

qr