У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Рпп, страхи, тревожность

Зависимость от мнения общества, рпп, страхи, тревожность, травмы, быстрое перегорание, апатия - все взаимосвязано. Корень проблемы я назвать не могу
Питання від: ; Вік: 16

Знайдіть свого психолога онлайн.


психолог онлайн
цитата:

Зависимость от мнения общества, рпп, страхи, тревожность, травмы, быстрое перегорание, апатия - все взаимосвязано. Корень проблемы я назвать не могу


Привіт. Я розумію, що ти стикаєшся з різними проблемами, і важко визначити першопричину твоїх проблем. Важливо пам'ятати, що багато людей твого віку стикаються з подібними труднощами, і є способи впоратися з ними та подолати їх.

По-перше, звернися за професійною допомогою до психолога. Він чи вона допоможе тобі зрозуміти ці складні емоції та орієнтуватися в них, а також тобі нададуть рекомендації, адаптовані до ваших конкретних потреб.

Тим часом спробуй практикувати техніки усвідомленості, такі як медитація або вправи на глибоке дихання, щоб зменшити тривогу і стрес. Зосередься на зміцненні впевненості в собі та розвитку здорового самосприйняття. Цього можна досягти, ставлячи перед собою невеликі, досяжні цілі, святкуючи свої досягнення та оточуючи себе людьми, які підтримують і позитивно налаштовані до тебе.

Крім того, займайся фізичними вправами, проводь час на природі або займайте хобі та інтересами, які приносять тобі радість. Не забувай надавати пріоритет турботі про себе, включаючи достатній сон, правильне харчування та підтримання дружніх зв'язків з однолітками.

Памʼятай, це нормально - не мати всіх відповідей прямо зараз. Особистісний ріст і самопізнання - це процес, який триває все життя, і це нормально, коли на цьому шляху трапляються злети і падіння. Будь терплячи і співчутливим до себе, а також шукай підтримки у друзів, сім'ї та професіоналів, коли долаєш ці виклики.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Такие проблемы встречаются у людей разного возраста. Причиной могут быть и финансовая нестабильность, и проблемы личной жизни, проблемы с родителями, одноклассниками, война и так далее… Дело в том, что далеко не на каждую подобную ситуацию мы можем активно реагировать – чаще глотаем обиду, молча переживаем дискомфорт. Накапливаясь, невыраженные эмоции приводят к срыву механизмов адаптации организма – развивается тревожность, страх и т.д.
В этом случае может помочь психолог, разобравшись с особенностями Вашей личности, особенностями социального окружения.
Не зная Вас, не видя, сложно давать какие-то конкретные рекомендации.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

03-02-2023 Майбутнє
Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Психотерапія і психотерапевти: основні питання й відповіді.

Хто такий психотерапевт і яку освіту він має мати? Скільки потрібно сеансів психотерапії та як часто треба ходити?

висловилося: 3

Інтерв'ю з психологами Состояние практической психологии и психотерапии в Украине

Необходимо ли практикующему психологу, психотерапевту, иметь высшее психологическое образование? Как вы оцениваете состояние рынка психологических услуг в Украине?

висловилося: 10

Інтерв'ю з психологами Влюбленность в психотерапевта

Появление романтических, сексуальных чувств к психотерапевту -- норма или повод для беспокойства?

висловилося: 10

Рекомендуємо

Сколько длится консультация у психолога и что такое сеттинг? Сколько длится консультация у психолога и что такое сеттинг?

Соблюдение этих базовых в работе с психологом условий позволит провести ее качественно и эффективно.

Як вибрати психотерапевта (або психолога) Як вибрати психотерапевта (або психолога)

Як вибрати такого психолога, який допоможе вийти з важкої ситуації, призведе до позитивних змін в житті, бажаного результату? Чи підходить вам психотерапевт? Як знайти свого психотерапевта та найкращого психолога?

Хочу рассказать вам о том, как проходит консультация Хочу рассказать вам о том, как проходит консультация

Как вести себя на первом приеме у психолога, какие существуют правила, как подготовиться к приему?

О псевдоспециалистах О псевдоспециалистах

Видя сегодня масштабы упомянутого процесса истероидного «впаривания» услуг, становится грустно, очень хочется посоветовать многим следовать своим ценностям...

10 самых популярных мифов о психотерапии и их разоблачение 10 самых популярных мифов о психотерапии и их разоблачение

Список распространенных заблуждений о последствиях психотеапии и их опровержение практикующим психологом-психотерапевтом.

Для чего нужен психолог и как его выбрать?           Для чего нужен психолог и как его выбрать?

Где искать хорошего психолога и как выбрать толкового специалиста. Простые советы. Ищите психолога на качественном и проверенном ресурсе. Внимательно изучайте информацию о психологе.

Как правильно выбрать психолога: 12 правил Как правильно выбрать психолога: 12 правил

Как правильно выбрать психолога - критерии выбора психолога - 12 основных условий! Критерии отбора хорошего психолога или психотерапевта, на что обратить внимание? Психолог, предоставляющий профессиональные услуги, должен имеет базовое образование

Психолог не обязан обслуживать всех … Психолог не обязан обслуживать всех …

Зачем идут на прием к психологу? За поддержкой, за пониманием, за безусловным принятием. И это то, за что психологу платят деньги.

qr