У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Чому я не можу бути відкритою перед хлопцем?

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Психологія відносин » Чому я не можу бути відкритою перед хлопцем?
Недавно у мене почалися мої перші відносини і все непогано, він хороший, з своїм юмором, турботливий, можна поговорити на різні теми. Однак я біля нього закрита, така сором'язлива дівчинка, хоча якщо брати за приклад моїх подруг з якою дружу тривалий час та іншу з якою ми познайомилися на першому курсі, я відкрита. Можу фліртувати з ними, жартувати на різні теми, дуріти, але з ним не така як з подругами. Хоча помітно, що він хоче, щоб я була з ним більш відкритою, простою, такою яка є. Він говорив, що з часом це пройде.
Можливо з часом це справлі пройде і я стану більш відкритою?
Питання від: ; Вік: 18

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.


психолог онлайн
Доброго вечора!

А що заважає Вам бути більш відкритою з хлопцем? Також, Вам не обов'язково бути схожою на своїх подруг, щоб поводитися природньо. Важливіше бути собою.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрый день!
цитата:

сором'язлива

За стеснительностью скрываются ваши страхи.
цитата:

закрита

Вы боитесь быть открытой с парнем?
Не доверяете ему?
Что может случиться, если вы станете более открытой с ним?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Вашу поведінку легко зрозуміти. Коли зустрічаєш хорошого хлопця, то стає страшно все зруйнувати якоюсь дрібною помилкою. Щось не так сказати, зробити, повести себе якось неправильно. В результаті соромишся, затискаєшся і стаєш якоюсь не такою.
Те, що Ви соромитесь, означає, що Ви вже починаєте цінувати ці стосунки. Це дуже добре.
Що може бути поганого у тому, що Ви закохані у свого хлопця?
Соромлення - це звичайна захисна реакція, яка прикрашає Вас. Ви поводитеся дещо скуто, і хлопець не може цього не помічати. До речі, багатьом навіть це імпонує. Скромні жінки завжди були в пошані у чоловіків. Вам нема про що переживати.

Відредаговано автором 09-10-2023 05:46:11


👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу романтичних відносин, конфліктів між закоханими


психолог онлайн
1
Марія Радченко
Доброго дня. А чому тема Вашої відкритості перед хлопцем турбує Вас? Ви відчуваєте, що не можете йому відкритись?

При цьому, хочеться відмітити що Ви можете мати різний рівень близькості з різними людьми, можливо для того щоб бути відкритою(в тому сенсі який Ви вкладаєте) з людьми Вам просто треба певний час, і для різних людей Він різний.
Крім того, попри все, стосунки з хлопцем відрізняються від стосунків з подругами. Тим паче, Ви вказуєте, що вони ще й перші. І Ви можете в них бути трохи різною, головне, щоб Вам було комфортно та була змога проявляти себе так, як Вам це відповідає.

Можливо у Вас є стопи, які не дозволяють відкритись хлопцю, але для початку дайте собі час, комфорт, говоріть з ним про це і цього може бути достатньо.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!

Поради відвідувачів

Ще немає коментарів. Ви можете бути першим, хто запропонує автору якусь пораду.

Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Джокер (2019)
фільмДжокер (2019) теми: насильство отвержение система
Пианино (1993)
фільмПианино (1993) теми: відносини секс выбор

Рекомендуємо

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Как понять мысли и причины поступков других людей Как понять мысли и причины поступков других людей

Иногда нам кажется, что мы настолько хорошо знаем близкого человека, что можем читать его, как открытую книгу. Но люди довольно непредсказуемы, со временем они меняют свои вкусы и убеждения и всегда ...

Тест на контрзависимость Тест на контрзависимость

Тест на контрзависимые привычки, показывающий уровень такого явления как контрзависимость (холодность, бегство от близости)

Зачем нам нужны отношения Зачем нам нужны отношения

Не хочется прятаться за красивым выражением «Я его (ее) просто люблю (а просто ли) и жить без нее (него) не могу». Что значит «не могу»? Он (она) что для тебя: кислородная подушка или подушка безопасности? А может костыль?

Чувства жертвы психологического насилия Чувства жертвы психологического насилия

В обществе есть догмы: «не бьёт, не пьет, не гуляет - значит, жить можно и нужно сохранять семью». Поэтому жертвы психологического насилия не могут получить поддержку от близких и в общем объяснить то, что происходит внутри них самих.

Признаки нездоровых отношений. Психология отношений Признаки нездоровых отношений. Психология отношений

Здоровые ли у вас отношения с партнером? Всего можно выделить 12 критериев, которые помогают разобраться в этом довольно сложном и запутанном вопросе. Если у вас будет 1-3 положительных пункта, стоит задуматься и проработать слабые зоны взаимоотноотн

qr