У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як побороти тривогу?

На даний момент в Польщі з дитиною через війну,а чоловік залишився вдома. Підозрюю що він зраджує мені і починаю через це нав'язуватиме і контролювати. Як справитися з цими тривожними почуттями?
Питання від: ; Вік: 32

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Тревога - ваш ресурс. Направляйте его в полезное русло. Также отделяйте фантазии от реальности.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго дня!
Так, життя внесло свої корективи в наші життя і багато сімей роз'їхалися з певних причин. Тому зрозуміла Ваша тривога, адже ви далеко одне від одного.
Ви пишете, що є підозри щодо зрад чоловіка... Вам відомі якісь факти, чи це лише Ваші здогадки та відчуття?
Ви пишете, що через це нав'язуєтеся і намагаєтеся його контролювати...
Що означає нав'язуватися?
І ще, коли ви жили разом, чи були у Вас схожі почуття контролю та тривоги щодо свого чоловіка?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Владимир Анатольевич Тарасенко
цитата:

На даний момент в Польщі з дитиною через війну,а чоловік залишився вдома. Підозрюю що він зраджує мені і починаю через це нав'язуватиме і контролювати.

Доброго вечора. Які відносини були у вас з чоловіком до війни? Наскільки вони змінились за той час, що Ви живете в Польщі? Чи приїжджали Ви в Україну? Чи хочете щось змінити у відносинах з чоловіком? Маю на увазі не його змінити, щоб він став іншим, а саме ваші відносини.
цитата:

Як справитися з цими тривожними почуттями?

Рівень тривоги може знизитись, коли людина говорить про те, що її викликає, коли змінює щось в своєму житті таким чином, що підстави для тривоги зникають чи хоча б зменшуються.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу переживання невірності в стосунках, зради близьких людей вцілому


психолог онлайн
1
Владимир Анатольевич Тарасенко
Співчуваю. Ви переповнені почуттями, які переростають у тривогу та нав’язливу думку, що чоловік вам зраджує. Відстань робить своє, вона віддаляє людей і породжує поле для фантазій, бо ми не бачимо людину і руйнується довіра… Вам потрібно прожити свої почуття з психологом, щоб впоратись з цими життєвими випробуваннями. Ми не можемо впливати на іншу людину, нам би навчитись справлятись з власними почуттями та станами. З приводу чоловіка, зосередьтесь більше на ваших бажаннях, а не страхах. Як ви можете тримати зв’язок, підтримувати та цінувати один одного на відстані.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
2
Алла Володимирівна Романенко
Тетяна Штапова
Доброго вечора!
цитата:

Як справитися з цими тривожними почуттями?

Існують два напрямки роботи з подібними почуттями.
Перший - Передусім, потрібно визнати ці почуття, як природні в нинішніх умовах і обставинах. Тобто Ви маєте на них право.
Далі варто знаходити конструктивні способи вираження почуттів. Мається на увазі таке відреагування, яке, перш за все, не шкодить Вам і не руйнує стосунки.
І другий. Він, власне, реалізується паралельно першому - розбиратись з причинами. Причому, як зовнішніми, так і внутрішніми. Там буде йти мова про довіру та спроможніть зберігати вірність, про ставлення одне до одного, про попередній досвід і таке інше.
Обидва ці напрямки здійснюються у співпраці з психологом(!)

У мене особисто до Вас кілька питань.
цитата:

Підозрюю що він зраджує мені

На чому грунтуюються Ваші підозри?
Як реагує чоловік на
цитата:

починаю через це нав'язуватиме і контролювати

?
До чого, на Вашу думку, можуть призвести Ваші спроби викриття і контролю?

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

01-10-2023 Як бути?
Психологічний аналіз творів

Рекомендуємо

Психология измены Психология измены

Советы психолога парам, переживающим супружескую измену. Поиск отношений на стороне, по-видимому, один из самых простых и доступных в современной жизни способов самоутвердиться. Поисками приключений люди пытаются реализовать основную потребность..

Предательство: девятый круг ада Предательство: девятый круг ада

Предательство – оборотная сторона преданности. Преднамеренное причинение вреда (морального, материального), доверившемуся тебе человеку ...

Как пережить измену Как пережить измену

Как пережить измену мужа или жены? Как простить измену любимому человеку и прощать ли? Нужно простить или хочу простить измену? Очень часто в этот период теряется доверие к партнеру...

Вас предали? это прекрасно! Вас предали? это прекрасно!

Практически каждый из нас может сказать, что его хоть раз, но предавали… Но так ли уж страшен этот феномен, и что такое вообще предательство? Итак, Вас предали. Поздравляю! Это отличный повод стать лучше! Для этого необходимо сделать три шага.

Муж ушел к другой. Как вернуть? Муж ушел к другой. Как вернуть?

Хотите ли вы именно этого? Давайте проведём мысленный эксперимент. Представьте себе идеальное разрешение нынешней ситуации. Что вы видите в этом идеальном образе будущего – вернувшегося мужа, или что всё стало как было раньше?

Несколько слов о предательстве Несколько слов о предательстве

Каждого из нас хоть раз в жизни предавали, по крайней мере, мы так думаем. Это может быть близкий,  родной человек, может быть просто знакомый, иногда это мы сами или  можно просто себя почувствовать преданным...

qr