У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Я не можу тебе полюбити. Ми можемо залишитись тільки друзями....Ось такий фінал моїх стосунків

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Психологія відносин » Я не можу тебе полюбити. Ми можемо залишитись тільки друзями....Ось такий фінал моїх стосунків
Доброго дня. Більше року назад, познайомився з дівчиною у ФБ. Різниця у віці 5 років. Мені 35. МИ з одного міста, але вона в той час була за кордоном на роботі і ми почали спілкуватись в месенджері, потім зідзвонюватись регулярно. За той рік, що ми так спілкувались, ми надзвичайно зблизились. Ми ділились усім. Стали дуже близькими. Жодних таємниць. Підтримували один одного у важких ситуаціях. Говорили про спільне майбутнє, сім'ю, дітей. Жодної сварки чи конфлікту за той рік не було. І літом цього року, вона приїхала додому. Ми зустрілись і в підсумку, після першої зустрічі, вона сказала, що нічого не відчула до мене. Але вирішили продовжувати бачитись, зустрічатись з надією, що вона таки зможе щось до мене відчути. Нам дуже добре разом, легко, цікаво, приємно. Ми навіть робили ремонт разом у неї вдома, але фінал - я не змогла тебе полюбити. Я можу тобі запропонувати тільки дружбу. А я гину, так кохаю цю дівчину. І зараз, просто сходжу з розуму. Скучаю за нею, сумую, плачу на самоті.
---

Декілька моментів, які можливо допоможуть краще зрозуміти ситуацію:
1) У неї були уже колись дуже тривалі стосунки із хлопцем, в яких вона була розлюбила його і останній рік уже дуже мучилась у цих стосунках
2) Вона, через те, що не відчувала до мене нічого, не підпускала мене ближче. Не давала взяти себе за руку. Чи обняти ніжно. Поцілунки тільки в щоку, а коли я пробував взяти її за руку, коли гуляли, наприклад, чи поцілувати – забирала свою руку і відвертала голову.
3) Також, у її житті, була ситуація, коли їй хлопець( інший, не той, що з першого пункту) зробив пропозицію, а через місяць, просто взяв, передумав і залишив її
Питання від: ; Вік: 35

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.

30-11-2023 10:50:25Доповнення від автора
Ще додам трошки:
Я дуже піклувався про неї, допомагав у всьому, вирішував проблеми, дарував подарунки, квіти. Ми спілкували кожного дня( якщо не вживу, то по телефону)

30-11-2023 11:00:04Доповнення від автора
Хоча, на останній нашій зустрічі, тиждень назад, коли ми прощались, я вперше, зміг її цілувати в очі, носик, тримати її за руки, обіймати. Більше години. Такого не було інколи. І вона не відверталась, не забирала руки, але на моє питання, давай ще спробуємо трохи, можливо є хоча б крихітний шанс?? Вона сказала, що не має і не вірить у це і краще зараз відрізати, щоб потім не було важче.
З того дня, ми не спілкувались більше. А мені не виходить з голови думка, що можливо треба було все таки не відпустити її, спробувати поцілувати в губи?? І навіть зараз, у мене є такі думки - взяти, приїхати до неї, просто підійти, обійняти і поцілувати. І сказати, що ніколи більше я не залишу її і не віддам нікому. Може від цих дій у неї щось там загориться, щось відчує після цього чи це я тільки моя остання надія така?


психолог онлайн
Мені жаль, але в любові - свої закони. Вона або виникає зразу, або ні. Зразу це може бути просто симпатія, а може бути і пристрасть, яка швидко розвивається. Але якщо після ВЖЕ ПЕРШОЇ зустрічі симпатія не виникла, то прогноз щодо кохання негативний. Такі закони людської психології. Разом з тим, ніхто не забороняє Вам її кохати і насолоджуватись своїм почуттям, навіть якщо воно одостороннє. Адже любов - це завжди прекрасно.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу романтичних відносин, конфліктів між закоханими


психолог онлайн
Отношения в переписке это не отношения с реальным человеком, а со своими фантазиями, проекциями. Поэтому говорить про любовь я бы не стала. Скорее человек перекрывал вам дефицит в общении и помогал создавать иллюзию личной жизни.
Девушка похоже больше в реальности и увидела, что переписка и реальный человек это разное. И она честно про это говорит. Но вы не готовы принимать ее мнение и желание.
Какой у вас опыт отношений?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Наталия Горская
Вітаю.
Дуже шкода, але як говорять " серцю не накажеш". Не має в людини такої кнопки, на яку нажмеш- й почуття з'являться. Тому, наврядчи, будь-які " дії " допоможуть, та " в неї щось там загориться"
---
Мені здалося, що Ви забагато нафантозували про відносини з дівчиною. Багато мрій, сподівань, очікувань. Тому зараз так важко від цього відмовлятися й визнавати що Вам відмовили.

Якщо дуже важко впоратись з почуттями, зверніться до психолога.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Сериал «Притворство» (2019)
фільмСериал «Притворство» (2019) теми: інваліди родители и дети созависимость
Пекло
фільмПекло теми: ідеалізація изоляция шизоидность

Рекомендуємо

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Как понять мысли и причины поступков других людей Как понять мысли и причины поступков других людей

Иногда нам кажется, что мы настолько хорошо знаем близкого человека, что можем читать его, как открытую книгу. Но люди довольно непредсказуемы, со временем они меняют свои вкусы и убеждения и всегда ...

Тест на контрзависимость Тест на контрзависимость

Тест на контрзависимые привычки, показывающий уровень такого явления как контрзависимость (холодность, бегство от близости)

Зачем нам нужны отношения Зачем нам нужны отношения

Не хочется прятаться за красивым выражением «Я его (ее) просто люблю (а просто ли) и жить без нее (него) не могу». Что значит «не могу»? Он (она) что для тебя: кислородная подушка или подушка безопасности? А может костыль?

Чувства жертвы психологического насилия Чувства жертвы психологического насилия

В обществе есть догмы: «не бьёт, не пьет, не гуляет - значит, жить можно и нужно сохранять семью». Поэтому жертвы психологического насилия не могут получить поддержку от близких и в общем объяснить то, что происходит внутри них самих.

Признаки нездоровых отношений. Психология отношений Признаки нездоровых отношений. Психология отношений

Здоровые ли у вас отношения с партнером? Всего можно выделить 12 критериев, которые помогают разобраться в этом довольно сложном и запутанном вопросе. Если у вас будет 1-3 положительных пункта, стоит задуматься и проработать слабые зоны взаимоотноотн

qr