У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Чи варто боротися за кохання?

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Кохання » Чи варто боротися за кохання?
Ще на початку війни я зустріла свого героя, він молодший за мене на 7 років, між нами спалахнула пристрасть на межі з екстімом, я дуже боялася його, і закохалася водночас...він з першого дня пішов до лав зсу, та отримав поранення, і щойно вийшов з шпиталю...ми зустрілися на вулиці навесні,біля його будинку, він запросив зайти, і одразу дістав дуже красиву каблучку, і сказав, як що підійде , будеш моєю, вдягнув мені на той самий пальчик, і накрив губи поцілунком...то була неймовірна зустріч...з того моменту ми стали один одному кимось.... ми стали на стільки близькими що проросли один в одному , були завжди разом, в нас був нереально крутий секс, ми робили разом ризиковані вчинки, розуміли один одного без слів, почали жити разом, але він досить неврівноважений та спалахував ідеями та вчинками які я розділяла з ним, ми піклувались один про одного, це найщасливіші спогади...але місяці минули досить швидко...він пішов знову у бій...почалися місяці чекання, дзвінки, смс, я займалася волонтерською діяльністю, допомогла йому,та його батальону як тільки могла....молила Бога щоб вижив...
І тепер, восени він знову поранений повернувся, але іншим...ми спали разом, та він не доторкнувся до мене..але я була щаслива і тим що він живий і поряд зараз...але далі все змінювалося , він часто хотів бути сам, ішов до себе до дому, не дзвонив, і знову повертався, а потім сказав мені що дуже цінує мене і любить як друга, як близьку людину, і щоб я знайшла собі іншого...
Він розповів мені що в нього був секс з іншими, які нічого для нього не значать,але це допомогає йому вийти зі стресу, а я...я лише друг...він знає як я його кохаю, і на що я була здатна за ради нього...мені дуже боляче...він повернувся іншим, він завжди багато пив, я навіть лікувала його від залежності, але результат був не довгий...я творча людина, кохання мені необхідно як повітря...він із поганих хлопців , але саме в таких закохуються хороші дівчата...я малювала його портрет, дарувала такий сюрприз, він не знав про мій талан, був вражений, я знімала кліп з піснею на його день народження, я робила дрібниці та вчинки які не купити за гроші...писала вірші...
В нас були дуже глибокі відносини...але тепер є повага, є спілкування, але ми вже не живемо разом і не займаємося любов'ю...іноді він може залишатися в мене на два три дні...а потім зникає...він зі мною лише тоді, коли йому болить, коли погано...
Моє серце не витримує, я хочу радіти що він вижив, що він дихає, і що якась випадкова тішить його у ліжку...але....це боляче...чи все втрачено назавжди, чи просто потрібен час, чекати коли він повернеться...я навіть не можу розізлитись на нього...бо все ще кохаю...він сказав що не може дати мені затишку і спокійного життя, а навіщо мені таке життя, коли його немає поряд....
Питання від: ; Вік: 43

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
За кохання не борються, воно або є, або його нема.
І викликати якимось психологічними прийомами чи ще чимось його неможливо.
Бо чужі почуття нам не належать. А в принципі і на свої власні почуття не вплинути. Що є то і є.

Тим більше, що між вами була лише закоханість і багато романтичного фльору.
Для появи ж такого глибокого почуття як кохання пройшло ще замало часу і ви ще не пізнали один одного в достатній мірі для цього.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Чим ми можемо Вам допомогти? Я прочитала вашу історію. Так, це болючий досвід, і водночас, він прекрасний. Ви задаєтесь питанням, чи вже й далі буде такий стан речей, чи, можливо, у стосунках щось покращиться? З мого досвіду, краще точно не буде, найімовірніше, що розхолодження у стосунках прогресуватиме, і ви поступово назовсім розійдетесь. Це мій прогноз. Питання в тому, що робити Вам зі своїми почуттями? Коли я з таким стикаюсь, я завжди кажу - насолоджуватись! Любовью можна і треба насолоджуватись, навіть якщо вона не взаємна. В будь-якому випадку - любов - це завжди джерело житттєвої енергії. Це хороший ресурс, навіть якщо болючий.

Відредаговано автором 13-12-2023 12:11:17


👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Ирина Константиновна Зубиашвили
Доброго дня!
Насправді, нічого у вас не закінчилося, а як на мене, ще по справжньому і не починалося... Бо все те, що Ви описуєте прекрасно, але... Ви пишете про пристрасть, про проростання одне в одному... Та, насправді, Ви просто "залипли" на ньому, створили з нього в своїй уяві бога і стали на нього молитися... А чоловік не Бог і витримати той накал почуттів, який іде від Вас, просто не в змозі, бо звичайна людина. Його Ваша пристрасть "ріже на частини", "спопеляє" і, по факту, знищує... Тому він інтуїтивно відсторонюється, намагаючись зберегти себе. Йому і так важко після пережитого на війні, він психо-емоційно виснажений. А замість того, щоб давати йому необхідну енергію, Ви не розуміючи цього, своїм очікуванням близькості та щастя, виснажуєте його ще сильніше... Це все відбувається несвідомо. Зовні, Ви його кохаєте, а насправді, "вампірите", бо зробили його сенсом свого життя....як це не гірко... І Ви сама навіть пишете про це "я творча людина, кохання мені необхідно як повітря..." Ви його переплутали з Богом!
Тому ті чужі жінки, яких він не кохає, його дійсно рятують, бо до них у нього немає почуттів. Він з ними відновлюється поступово...
І ще Ви пишете "він із поганих хлопців, але саме в таких закохуються хороші дівчата.." Те, що відбувається війна, насправді, лише підсилила. Бо проблема давнішня і глибока - ще з дитинства. Чому гарні дівчатка закохуються в поганих хлопчиків? Можливо, тому, що прагнуть їх рятувати та змінювати? А для чого когось потрібно обожнювати та рятувати? Можливо, для того, щоб такі ж почуття отримати навзамін, бо їх не вистачало в дитинстві?
Які стосунки були з батьками, коли Ви була маленька?
Якщо хочете зберегти стосунки і мати щасливу родину з ним, потрібно, найперше, змінитися внутрішньо Вам самій. Неправильний світогляд, нерозуміння для чого ми приходимо, насправді, у цей світ, призводить лише до болі, трагедій та розчарувань... Я б Вам порадила індивідуальну терапію. Бо жодні гарні поради не спрацюють до тих пір, поки не зміняться внутрішні налаштування...

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу захоплень, закоханості та кохання


психолог онлайн
Не поспішайте засмучуватись, Ваш герой повернувся з війни.
Повернення з війни завжди складний момент. Якою б внутрішньо сильною людина не була, але для неї це завжди стрес. Їй потрібно звикнути до нової реальності, знайти себе в ній, заново вибудувати відносини з оточуючими. Це потребує якогось часу.
Дуже часто у чоловіків, які пройшли війну, настає "емоційне оніміння" як психологічний захист від жахів, через які вони пройшли. І зараз ще не час з'ясовувати стосунки.
Чоловікові потрібно, щоби йому раділи. Ось так просто, без докорів. Якщо у вас є до нього претензії, запитання, невдоволення – відкладіть на потім. Можливо, це здасться вам важким, несправедливим, повірте – усьому свій час та своє місце.
Просто посміхайтеся, дайте чоловікові спокійно дихати, решта зачекає. Потрібно, щоб людина якнайшвидше повернулася в реальність світу.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!

Ви можете запропонувати автору цього питання поспілкуватися

Надіслати запит на спілкування можуть зареєстровані користувачі

Щоб відправити автору цього питання пропозицію поспілкуватися, Вам потрібно бути авторизованим.Поради відвідувачів

Ще немає коментарів. Ви можете бути першим, хто запропонує автору якусь пораду.

Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Различие (Ethos)
фільмРазличие (Ethos) теми: суспільство психотерапия ценностные ориентиры
Мати (2017)
фільмМати (2017) теми: смерть вибір отвержение

Рекомендуємо

Ревность. Что это и зачем? Ревность. Что это и зачем?

Что такое ревность? Почему она появляется? Зачем она нужна? Возможны ли отношения без нее? Зачем человек ревнует? Возможны ли отношения без ревности, контроля и власти над партнером? Упражнение.

Давай останемся Друзьями - или дружба между бывшими - миф или реальность? Давай останемся Друзьями - или дружба между бывшими - миф или реальность?

вот казалось бы - а почему бы и нет? если, мол, двое людей не могут быть в романтических отношениях - пусть будут хоть в дружеских! что здесь, собственно говоря, такого!?

Мечта о безусловной любви Мечта о безусловной любви

«Любовь матери – это блаженство и покой, ее не нужно добиваться и не нужно заслуживать. Но в безусловности материнской любви есть и отрицательная сторона. Ее не только не нужно заслуживать – ее невозможно добиться, невозможно создат

Любовь к женатому мужчине: табу или реальность? Любовь к женатому мужчине: табу или реальность?

Моя любимая подруга опять «вступила» в романтические отношения с уже женатым молодым человеком.. Наверное, он не собирается бросать семью ради нее. Наверное, он на ней не женится.

Когда любовь прошла и страсть остыла... Когда любовь прошла и страсть остыла...

С этим явлением сталкивается почти каждая семья, практически каждый человек. Научно доказано, что любовь в паре гостит не более 4 лет… можно ли влюбиться в одного и того же человека дважды? Трижды? …

Что такое любовь Что такое любовь

Сначало мы влюбляемся в наши собственные проекции, наделяем избранного/ную всемя самыми лучшими качествами что есть непосредственно в нас самих. Серотонин повышаеться и мы "играем в любовь".

qr