У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Тривога

З хлопцем зустрічаємося майже рік. На початку стосунків повідомив, що якщо у мене будуть складні генетичні хвороби, то стосунки розпадуться, так як він хоче мати здорових дітей (сам він в дитинстві пережив поганий досвід, повʼязаний з цим). З того моменту мене не покидає тривога, я почала ходити по лікарях, щоб переконатись, що я повністю здорова, здаю аналізи, і як чекаю на результати, вся завмираю. З одного боку розумію, що це правильний підхід, бо потрібно думати про майбутнє, але боюсь закінчення стосунків, так як в усіх інших планах він дуже хороший
Питання від: ; Вік: 22

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
цитата:

На початку стосунків повідомив, що якщо у мене будуть складні генетичні хвороби, то стосунки розпадуться, так як він хоче мати здорових дітей

Добрий вечір. Це справді тривожна фраза і вселяє невпевненість у собі, партнері, майбутньому. А на початку стосунків що ви думали щодо цього? Чому вирішили спробувати будувати їх?
цитата:

розумію, що це правильний підхід, бо потрібно думати про майбутнє

Мені здається що ви якраз занадто зациклені саме на майбутньому, що стосунки розпадуться. А те що відбувається зараз - ваш страх і невпевненість у відносинах наче відходять на задній план.
По перше не дуже зрозуміло, чому ви думаєте, що у вас є генетичні хвороби.
По друге, навіщо вам їх шукати?
Ну і третє, напевне найважливіше, як вам взагалі бути з такою ненадійною людиною, яка покине вас з хворобою, не зважаючи на любов, почуття, теплі відносини? Що заставляє вас вірити, що це найліпший варіант для відносин? Ви не вірите що зустрінете того, хто буде проходити з вами усі життєві ситуації, як хороші, так і погані?

👍 радити психолога:

22-03-2024 02:34:43Доповнення від автора
Нещодавно мій близький родич помер від раку, і ще один на нього захворів, у них він зʼявився від неправильного способу життя, тому і виник страх. А стосовно стосунків, людина завжди підтримує, допомагає у будь-яких починаннях, тому не хочу завершення цих стосунків. Зараз він до теми хвороб відноситься нейтрально, але ця фраза, сказана на початку не дає мені спокою


психолог онлайн
Тобто це більше ваш страх, який наклався на його слова сказані раніше? Через це ви зараз залишаєтеся самі, один на один з цим переживанням, без можливості розділити таке важке переживання. Ви потребуєте його підтримки зараз? Що вас тривожить більше, що ви можете захворіти, чи що хлопкць відмовитися від вас у цьому випадку?

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу тривожності, панічних атак, ірраціональних страхів


психолог онлайн
Доброго дня!
Певне, дбати про своє фізичне здоров'я потрібно обов'язково. Але, як на мене, у Вас страх втратити стосунки потроху починає переростати у певну фобію, а це вже дуже небезпечно як для Вас особисто, так і для стосунків вцілому. Адже, чим сильніше ми чогось боїмося, тим швидше саме це до себе і притягуємо.
Те, що хлопець на початку стосунків сказав про бажання мати здорове потомство, як на мене, нічого дивного не має. Дивним було б, якщо б він хотів мати нездорове потомство.
А от те, що Вас це так глибоко зачепило - потребує окремої уваги. Бо, як на мене, саме Ваші внутрішні стрази, пов'язані з хворобами родичів і змушують Вас перебувати в такій напрузі.
Насправді, якщо говорити про онкологію, потрібно розуміти, що такого роду захворювання не є генетичними, тобто, не передаються спадково. Окрім того, багато в чому залежать, найперше, від світогляду людини та її способу життя. Не секрет, що найчастіше страждають на рак ті, хто не вміє пробачати, хто дуже чутливий до різного роду навіювань, тобто, не має внутрішньої опори, не здатний швидко змінюватися та адаптуватися до нових умов життя і веде нездоровий спосіб
життя.
Як на мене, справа не стільки в тому, що і коли сказав хлопець, а як Ви сприймаєте себе, на скільки розвинуте почуття самодостатності і на скільки Ви схильні пов'язуватися до близьких людей... Як у Вас склалися стосунки з батьками? Адже, чим менше ми отримуємо тепла від рідних людей, тим сил ніше схильні пов'язуватися до коханих в дорослому віці, несвідомо шукаючи в них те, чого недобрали в дитинстві...

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго дня!

"На початку стосунків повідомив, що якщо у мене будуть складні генетичні хвороби, то стосунки розпадуться, так як він хоче мати здорових дітей (сам він в дитинстві пережив поганий досвід, повʼязаний з цим)."

Вашего парня можно понять... он боится повторения своей сложной истории, и теперь очень осторожен.
Боится усугубления всего... тут как бы надо понимать - что он в детстве прошел, и какой у него диагноз.
Ему с психологом - нужно проработать свои опасения ( само не пройдет)
Если он конечно, захочет прорабатывать свои страхи.

А вам в таком случае, нужно для себя решить - а стоит ли оно того? Таких нервов такие отношения?
Если уже заранее такие сложности и требования к вам...
Спросить себя - а есть ли силы у вас, это все с ним проходить?
И где гарантия, что его претензии - только на этом закончатся?
И не в коем случае себя не насиловать - ради отношений и любви.
Иначе это уже какето искажение... и жертвование собой.
( что не норма)
Вы говорили с парнем про свою тревогу?
Что вам тяжело теперь стало...
И как бы - тут такой нюанс - от генетических сбоев, вообще никто не застрахован - даже здоровые люди.
Так как это, все скрыто и как сработает днк у каждого человека - только Богу известно.
Наукой - эти темы еще мало изучены - как работает ДНК.
Эту ситуацию, вам лучше проработать с психологом - на личной консультации.
👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго вечора!

Ваша тривога просто знайшла спосіб об що розкритись. Є страх смерті, невідповідності та втрати партнера. Це нормальні життєві почуття, важливо їх врегулювати, бо вони ж також повідомляють про ваші цінності. Плюс ще були втрати, які також тригерять вас. Все це важливо прожити і зрозуміти, що немає гарантій ні на що, але є сили не тільки боятись, але і жити. Чи обираєте ви життя?

Хлопець ніби має важіль в ваших стосунках і ви одразу відчуваєте, що можете не дотягнути до його планок. А які у вас запити до нього? Можна і його в тонусі потримати?) Чомусь ви спроектували все саме краще в нього, а все погане в себе. Але і у вас і в нього є і те і інше.

Рекомендую вам роботу з психологом, бо перепискою це не вирішується!

👍 радити психолога:


психолог онлайн
2
Алла Володимирівна Романенко
Володимир Анатолійович Тарасенко
цитата:

Нещодавно мій близький родич помер від раку, і ще один на нього захворів, у них він зʼявився від неправильного способу життя, тому і виник страх

Випадків захворювання досить багато, але страх виникає не в усіх родичів тих людей, хто захворів на онко.
А тільки в тих, хто НАДТО тривожний і шукає в себе хвороби. Тому й
цитата:

ця фраза, сказана на початку не дає мені спокою

бо Ви - тривожна й боязка і налякати Вас легко. Через це і -
цитата:

але боюсь закінчення стосунків

виникла певна залежність від стосунків. А хто залежний - той і боїться втратити те, від чого він залежить.
У Вашому випадку є багато з чим працювати психологічно. Але це точно робиться не у вигляді переписки.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Камера
книгаКамера теми: вибір смерть жизненные ценности
«Поглощенная» (2012) «Devoured»
фільм«Поглощенная» (2012) «Devoured» теми: горе травма расщепление
Август
фільмАвгуст теми: кохання психосоматика семья

Рекомендуємо

Что такое тревога. Как с ней справляться Что такое тревога. Как с ней справляться

Страх и тревога, в чем различия. Некоторые виды тревоги. Что делать, если тревога не проходит?

Страх. Польза и вред Страх. Польза и вред

Страх - это эмоция, которая обычно возникает, когда вы чувствуете угрозу своему личному благополучию. Следовательно, для человека как биологического существа возникновение страха не только целесообразно, но и полезно. Это обычная эмоция,

Панические атаки: симптомы и методы самопомощи Панические атаки: симптомы и методы самопомощи

Панические атаки – частое явление. Паника – это наша способность выживать. Модели «защитного» поведения при ПА. Как справиться с паническим расстройством?

Как преодолеть фобию и страх Как преодолеть фобию и страх

Почему и как возникает фобия и страх? Основные этапы самостоятельного преодоления фобии и сильного страха. Преодоление страхов и фобий может улучшить качество нашей жизни. Что стимулирует фобию и страхи?

Як зменшити рівень тривоги і напруження в складний час Як зменшити рівень тривоги і напруження в складний час

На даний час наша країна перебуває в дуже тяжкій ситуації, у стані війні. Всім нам знайомі почуття: страх, безсилля, гнів... Я пропоную техніки, які допоможуть знизити рівень тривоги та напруження і полегшити стан

Коли виникають та в чому причини панічних атак? Коли виникають та в чому причини панічних атак?

Коли виникають ПА? У період змін у вашому житті. Зростання панічних атак можна спостерігати і під час соціальних змін: війни, фінансової кризи, епідемії. У чому причини панічних атак?

qr