У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


бывшая

здравствуйте, с парнем в отношениях полтора года, прошлые отношения у него длились 4 месяца. причина их расставания была то, что ему изменили и бросили.
вступили в отношения с ним через два месяца. на начале отношений даже писал ей якобы «узнать причину, почему она так поступила» часто думал о ней. в течении отношений часто замечала, что он заходил на её аккаунт в соц. сетях. недавно даже писал ей, расспрашивал как у неё дела, обьяснил это «хотелось узнать что ей вернулось что-то (карма) чтобы порадовать свое эго» недавно опять заметила что заходил на аккаунт, говорит интересно. что мне делать? что думать? очень тревожно..
Питання від: ; Вік: 19


психолог онлайн
Доброго дня hshahahss!
Насправді, Ваша схвильованість зрозуміла. Хлопець психологічно не завершивши попередні стосунки, почав стосунки з Вами. Розбиратися для чого так поспішив має сенс лише тоді, коли він і сам хоче з цим питанням розібратися. Він розуміє, що попередні стосунки, насправді, "тягне" за собою? Він хоче розібратися зі своїми почуттями? Ви з ним говорили на цю тему? Якщо він цього не усвідомлює, Ви навряд чи зможете якимось чином, вплинути на нього. Хіба що, відчути глибше свою внутрішню ціннісність, повагу до себе ( не плутати з амбіційністю) і почати себе правильно поводити, щоб хлопець нарешті переніс фокус своєї уваги повністю на Вас. А судячи з почуття тривожності, на мою думку, Ви надміру прив'язалися до нього і втратили важилі впливу на хлопця.
Тому, як на мене, в рамках звернення до психологів, є сенс розбиратися лише в тому, чому саме Вам потрапив хлопець з незавершеними стосунками. Бо існує закон притяжіння. І ми завжди маємо лише ті стосунки, які відповідають нашим внутрішнім установкам та програмам. Як у Вас з ревнивістю? Як швидко Ви поив'язуєтеся до людей, чоловіків? На скільки теплі та довірливі стосунки у Вас з Вашими батьками?

Відредаговано автором 15-06-2024 10:52:52


👍 радити психолога:

15-06-2024 12:46:43Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 366998 для Алла Григорівна

ревнива. привʼязуюсь дивлячись до кого швидко, за пів року можу привʼязатись. з батьками не було теплих стосунків, тато теж пішов з сімʼї.


психолог онлайн
Дякую за щирість.
На мою думку, глибинна причина того, що Ви маєте такі ревнощі і швидко "прикіпіли" до хлопця "родом з дитинства".
Коли ми недоотримуємо необхідного тепла та любові від батьків, особливо батька, ми несвідомо намагаємося шукати це тепло в чоловіках, швидко до них прив'язуючись. Це як машина, у якої закінчилося пальне, потребує дозаправки і під'єднується шлангом до бензоколонки, щоб забрати необхідне. По факту, стаємо рефлексивно такими собі психо-емоційними "вампірами".
Але ж чоловік не батько, він ніколи не дасть того, чого ми так потребуємо, у нього інша функція. Тому чим більше ми впадаємо в залежність, тим швидше можемо стосунки втратити. Або ж отримуємо ті стосунки, в яких не зможемо повністю
"підключитися". Як це трапилося з Вами. І тому змушені будемо від болю шукати відповіді на внутрішні питання і шукати опору в собі.
До речі, рівень ревнивості залежить від рівня залежності. І з'являється тоді, коли ми несвідомо сприймаємо людину своєю власністю.
Якщо хочете вийти з такого болючого стану і збудувати гармонічні стосунки, потрібно вчитися бути самодостатньою. А для цього, насамперед, необхідна трансформація дитячих установок та поведінкових моделей. Там, де ревність і страхи, там не має "повітря" і стосунки "задихаються".

Відредаговано автором 15-06-2024 13:14:32


👍 радити психолога:

15-06-2024 13:23:58Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 367006 для Алла Григорівна

Щиро дякую, його поведінка має щось страшне? і залишатися мені в стосунках? бо я не впевнена що зможу сприймати той факт що людина не відпустила минулі образи і вгадує про майбутнє, але залишатися з людиною я хочу..


психолог онлайн
Здравствуйте.
Колега Выше уже дала довольно развернутый ответ, но хотелось бы добавить еще об одном фрагменте.

Говорили ли Вы с ним об этом? В Вашем сообщении, помимо того что Вы пишите о ревности, нет злобы или открытой претензии, по крайней мере она не кричащая, но есть искреннее любопытство. Как и уважение к своему партнеру, в том как Вы об этом говорите. ПОэтому, важным становиться то, а могли бы Вы с ним так же открыто об этом поговорить? Спрашивали ли, почему ему нужно "радовать Эго"? Я тут про чуть больший уровень откровенного разговора, чем вопрос/ответ.

Его не отпущенные отношения, не обязательно связаны с чувствами симпатии, что там остаются, часто это так же обида, боль, которую не удалось пережить, привязка в недоверии и желании увидеть исход. Не Ваша задача избавлять его от этой привязки, от незавершенных отношений - но Вы можете прояснить, что именно там остается и уже решить для себя, то ли это с чем Вы готовы сталкиваться. Возможно, это можно было б разрешить на его терапии, а для этого Вы могли бы оказать поддержку.

Оставаться или нет в отношениях - Ваше решение, и тут нет "правильного" или "не правильного", только то, что Вам больше соответствует. Вы можете указать, что Вам важно что бы его прошло оставалось его, но было именно прошлым, и не тянулось уже так долго. Кроме того, как я поняла, отношения были довольно короткими.

А что касаемо Вашей ревности - ревность всегда патологична, даже если обусловлена поводами. Вы можете либо решить ему доверять, и увидеть исход, либо решить отойти на дистанцию, и не дожидаться того, чем обернётся.
Вы говорите что хотите остаться с человеком - и теперь важно понять, сколько Вы готовы принимать в Ваших отношениях и сколько вкладывать

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Його поведінка така як вона є.
Він живе в двох реаліях для себе. Але це не означає, що у вас не можуть налагодитися гармонічні стосунки.
На мою думку, найперше, потрібно внутрішньо змінитися Вам, розібратися зі своїми дитячими травмами.
А тоді, або він також зміниться і припинить цікавитися тою дівчиною, або Вам життя дасть нові гармонічні стосунки з іншими хлопцем.
Я б Вам щиро радила почати індивідуально працювати з психологом

Відредаговано автором 15-06-2024 13:58:29


👍 радити психолога:

15-06-2024 14:17:58Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 367012 для Алла Григорівна

дякую велике!!

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!

Ви можете запропонувати автору цього питання поспілкуватися

Надіслати запит на спілкування можуть зареєстровані користувачі

Щоб відправити автору цього питання пропозицію поспілкуватися, Вам потрібно бути авторизованим.


Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

10-04-2023 Бывшая
Психологічний аналіз творів
Странники терпения (2020)
Завтра я всегда была львом
книгаЗавтра я всегда была львом теми: психіка психотерапия поведение
Трясовиння (Топи, 2021)
фільмТрясовиння (Топи, 2021) теми: вибір безсвідоме ідентифікація з агресором
qr