«Чим більше любові, мудрості, краси ви відкриєте в собі самі, тим більше ...»
Питання від: 😖&#127799 Вік: 18

Віра в себе

Я не вірю, що шось зможу досягти. В мене низька самооцінка і якщо раніше це проявлялось лише в спілкуванні з людьми, то тепер я не вірю в себе. Від слова зовсім. В мене є багато мрій і їх можна досягти якщо сильно старатись, але я боюсь, що всі зусилля будуть даремні. Бувають звісно хвилини великої мотивації, але це скоро минає. І я знову починаю думати, що нічого не гідна , і ,що мені не в силах змінити своє життя. Я боюсь поставити себе насміх безглуздими і невдалими зусиллями щось робити. Страшно, що я так і залишусь ніким і в такому становищі в якому я зараз.
Дякую за відповідь 🌷
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

цитата:
В мене низька самооцінка і якщо раніше це проявлялось лише в спілкуванні з людьми, то тепер я не вірю в себе. Від слова зовсім. В мене є багато мрій і їх можна досягти якщо сильно старатись, але я боюсь, що всі зусилля будуть даремні.

Доброго дня, не зрозуміло яку саму допомогу ви очікуєте саме тут?
Що ви робите для того, щоб підняти вашу самооцінку?
Що саме вам заважає займатися своїм розвитком?
Вы не задали вопрос психологам.

С темой самооценки работает терапия, достаточно длительная.
Можно читать книги, смотреть видео, читать блоги психологов в инстаграмм на эту тему.
И двигаться вперед маленькими шажочками сквозь страх и неуверенность.
И помнить, что боятся все, просто кто-то идет в этот страх и делает, а кто-то сидит и боится