«Запам’ятайте, що щастя не залежить від того, хто ви і що ви маєте; воно ...»
Питання від: ali Вік: 19

Нічні кошмари і панічні атаки

Я позитивна, але вразлива останнім часом людина. Переживала багато стресів недавно. Згодом коли все добре, я боюся спати, бо мені сняться жахливі сни. Часто це цвинтарі, різні, ці сни про одне, але різний сюжет, я ходжу по цих кладовищах, або переживаю чи бачу смерть чиюсь, або когось бачу з померлих. У сні мені не страшно, але коли я бачу як хтось померає мені дуже важко і лячно. Це сниться мені протягом 4 років. За цей час в мене ніхто не помер, і коли я нервую мені це не сниться. Вночі я могла проснуться від того, що мене трясе, ніби скорочуються м'язи і просто тремор був, але я старалась розслабиться і через 5 хв все минало, іноді ж я від жаху схоплювалась і підривалась з ліжка.Панічні атаки з'являються будь-коли, особливо коли в мене щось болить, чи я недобре себе почуваю, раніше вони були дуже часто, а зараз рідше. Я не знаю як з цим бороться, але трішки почала справлятись, але напади бувають надто сильні. Від емоцій з'являлись сльози, я була подавлена після того як все минало. Мені буває дуже важко. Я стала ляклива, частіше плачу без вагомих причин, це не схоже на мене, я наче слабка. Але на людях я знову стараюсь бути в тонусі, а вдома можу лежати і ні з ким не говорить. Я не знаю як з усим бороться, бо не розумію причин і як встояти проти цього
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Доброго дня.
Не варто терпіти такий стан.
Я рекомендую звернутися до психолога на консультацію індивідуальної і знайти причину такого стану.
Скоріш за все вона не на поверхні і з цим треба розібратися.
Добрий вечір.
Ваш запит на індивідуальну роботу з психологом, краще якщо б спеціаліст працював би із снами. Бо саме в снах ,зазвичай, символічно відображається наш стан, витіснені нагальні проблеми та переживання.
Бачите ви на людях маєте грати роль міцної, бути в тонусі. Але ж ви не тільки сильна, ви ще й інша, різна . (чомусь хочеться писати саме так)
І яке у вас, все ж таки, питання до психологів сайту?
Здравствуйте. Вы ничего не пишите про свою жизнь, но панические атаки и тяжёлые сна это практически всегда про какое-то давление. Встреча желания с действительностью. Тревога и неспособность взаимодействовать с собственными желаниями. Какие у Вас отношения в семье? С родителями? Все ли в Вашей жизни получается так, как хотите Вы?
Як би це дивно не звучало - сни це завжди добре і якщо їх розбирати з спеціалістом, це може свідчити не про буквальні події які ви "дивитесь" під час сну, а про зміни, які відбуваються з вами - оскільки сни це те, що ми створили, а одже наша частина.

Можливо, щось відмирає, а на його місце проситься нове, можливо воюють емоції, які поки не можуть проявлятись вільно у світі тощо

Тому розбирайте з спеціалістом, або читайте про сни з точки зору психології, думаю саме там багато відповідей, в тч на інші ваші запити!
Зазвичай проблеми в сім'ї приносять найбільше стресу. Так було останні 6 років. З кожним разом якось стає гірше. Спочатку сни, потім нав'язливі думки, потім тремор, я частіше почала хворіть, завжди турбують різні болі і коли мені ставало погано(запаморочення, головокружіння, підвищений тиск) в мене з'явились панічні атаки, я боюсь що мені стане погано, страх смерті з'являється. Вони як з'являються так і пропадають в різний час, в різний період, може раз в місяць, а може 5 разів в тиждень. Це впливає на мій емоційний стан. Як можна самій вистояти такому впливу і блокувати цей негатив? Здається що мене щось ламає.
Перших таких випадків не пам'ятаю, це було давно і спочатку я не придавала цьому значення. Я втрачала декого з рідних, але пережила це, я змирилась і
відпустила протягом деякого часу, не думала про це. Я не думаю що ці події більше 6 років тому справили на мене таке враження. Зачасту я надто близько приймаю сварки в сім'ї, або ж мої особисті з батьком, я не ображаюсь, але спочатку близько приймаю його слова і конфліктні ситуації мене не скільки лякають, як змушують хвилюватися ще довгий час після цього. Я завжди за все хвилююсь, прагну якогось ідеалу який мені нав'язують, а кожна поразка як удар. Як навчитися захищатися від такого пригнічуючого впливу і позбавитись цього максималізму, адже свою вразливість я змінити не можу.
цитата:
Зачасту я надто близько приймаю сварки в сім'ї, або ж мої особисті з батьком, я не ображаюсь, але спочатку близько приймаю його слова

Скажите, чего Вам не хватает от отца, а чего наоборот, слишком много?