Як позбутися снів про зраду?
Все і до того не складалося, тому це було останньою краплею. Зібрала речі і з дитиною переїхали до батьків. Він запевняв, що окрім переписки нічого не було і що це припинено. Я і вірю, і не вірю. Поки спілкуюся з ним, він приїжджає до дитини. Але не можу досі вирішити, як бути далі.
З того часу мучать сни дуже часто про те, як він мені зраджує з якимись іншими дівчатами. Хоч раніше і не вірила у сни, але тут вже здається, що це знак, що зради були неодноразово і будуть знову.