Світлана Володимирівна Матюха
Питання від: nik567 Вік: 22

Панічні атаки

На фоні переживань та сварок з чоловіком у мене з\'явилися панічні атаки. Він начебто нічого дуже поганого не робить але то затримається, то втікає з дому до друзів чи на рибалку, а мене це дратує. Дуже хвилює те що може перегоріти молоко адже я зараз на ГВ, дитині 5 місяців. Як себе заспокоїти та навчитися це не так близько до серця приймати?
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Доброго вечора! Ви пишете, що
"Він начебто нічого дуже поганого не робить але то затримається, то втікає з дому до друзів чи на рибалку, а мене це дратує".
Вас дратує, що він не допомагає? Чи він все ж допомагає і затримується по роботі? Що на Вашу думку, стає причинами конфліктів?

Ответ отредактирован автором 23-01-2021 17:48:03

Доброго дня.
цитата:
Як себе заспокоїти та навчитися це не так близько до серця приймати?

При панічних атаках важливо правильно дихати. Рекомендується дихання по квадрату. Крім цього розуміння суті, що таке панічна атака і як вона впливає на організм.

Для того, щоб зрозуміти чому поведінка чоловіка Вас так дратує, зверніться до психотерапевта.
Доброго дня, добрим рішенням буде звернення до психотерапевта, адже у ціх сварках вочевидь є щось таке з чим психіка не може справитися. Можуть допомогти дихальні вправи безпосередньо під час ПА, проте варто розуміти, що вони не впливають на причини
Доброго времени суток!
Вы сейчас находитесь в очень уязвлённом состоянии - послеродовой период, грудничок - это всё не просто и для Вашего тела и для Вашей нервной системы. В связи с чем и Ваши реакции более острые. Вы можете воспринимать болезненно то, на что раньше даже не обращали внимание.
Вы пробовали обсуждать с супругом эту ситуацию? Важно это делать без давления, претензий и обид. Так как Ваш муж так же проходит период перестройки, ему тоже не просто. Скорее всего его побеги из дома - это попытка убежать от внутреннего давления, которое он, возможно испытывает?
Раньше он так же убегал к друзьям и на рыбалку?

В идеале, Вам бы поработать с психологом. Либо попробуйте поискать в интернете техники стабилизации, как уже сказал коллега - это дыхательные упражнения, телесные практики, медитация. Это поможет Вам снижать уровень тревоги, беспокойства, нервного напряжения. Но лучше - поработать с психологом хотя бы в краткосрочной терапии.
Мудрости Вам и позаботьтесь о себе!