Дмитро Олексійович Ратушний
Питання від: Maria Вік: 18

Паніка. Страх. Невідомість.

Привіт, мене звати Марія.
Два дні тому у мене почались пари заочно(вперше) і я стала зрвсім іншою людиною: не доглядаю за собою, постійно плачу, боюсь. Я думала, що буде простіше, а зараз мені так важко, я просто реву годинами, бо боюсь, що в мене нічого не вийде, боюсь, що не здам, що це не моє.
Сьогодні ніби вде спокійніше. Але ввечері почала знову плакати, але вже не через пари, а через те, що боюсь втратити рідних, серце просто вискакує, дуже погано, плачу, відчуття паніки, боязні, відчуття небезпеки.
Як боротись з цим? Що мені робити? Мені так так погано, моє серце просто виривається😭
Вподобали: 1 з 1
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Мария, я могу только догадываться и фантазировать, что с Вами действительно происходит.

У меня родилась на Ваш текст такая фантазия.
Возможно, если впервые, Вы остались в одиночестве - у Вас появились переживания по этому поводу, но они оказались незнакомы и Вы начали перебирать, что бы могло Вас беспокоить и наткнулись на описанные Вами волнующие темы.

Как бы там ни было, я предлагаю Вам попробовать найти опору и понемногу из тревоги возвращаться в реальность. Вспомните те ресурсы, которые всегда остаются стабильными в вашей жизни. Это могу быть:
- Ваши качества, за счёт которых Вы справлялись в ситуации тревоги;
- родные и близкие, к которым можно обратиться за помощью;
- друзья или окружение, с кем можете разделить Ваши переживания.
Не оставайтесь одни в таком состоянии.
Доброго дня, Маріє.
цитата:
Як боротись з цим? Що мені робити?

Чи є у вашому житті люди, з якими можете поділитися своїми переживаннями?
Як до цієї ситуації ви справлялися з стресом?
Доброго дня, Maria.
Я правильно Вас зрозуміла, це почалося після того як Ви пішли на заочне відділення? Що саме Вас лякає у цьому способі навчання? Що зараз взагалі відбувається у Вашому житті?
Ви вперше розпочали заочне навчання. Це нормально, що Ви відчуваєте певні сумніви щодо того чи справитеся з ним. В той же час Ви вже пройшли певний шлях для того щоб поступити у вуз. Що допомогло Вам у цьому?
Що найбільше лякає Вас у заочному навчанні?
Чому з'явився сумнів що це не Ваше? Не Ваш стиль навчання, чи не Ваша спеціальність?