Як врятувати себе
Моя інтуїція підказувала, що потрібно звʼязатися з його сестрою. Виявилось, що вона про мене ніколи не чула, я просто запамʼятала її інстаграм і написала.
Після розмови з нею, я зрозуміла що я нічого не знаю про свого хлопця. Він вигадав свою професію, машину, квартиру, гроші, своє походження, половину своєї сім’ї він в своїх історіях зробив мертвими. По суті це бідний хлопець з забитого села, але видавав з себе іншу людину, просто живе у вигаданому світі. Він був зі мною лише через гроші, жив у моїй квартирі і працював разом. Це не тільки я дурочка, вся моя сімʼя і друзі вірили в те що він розповідає, він просто відмінний актор з великим досвідом. Мені здається в нього це хвороба, бо я не розумію як можна жити так.
Зараз мені важко жити в квартирі де ми жили разом, важко взагалі прийняти цю ситуацію, почуваю самотність, біль і велику втому. Як можна прийняти цю ситуацію? І жити без тривоги? Як його забути? Кожну ніч мене турбують кошмари, ця людина буде і далі брехати і використовувати дівчат в своїх цілях