Доброго ранку!
цитата:
Так чоловік її любить і поважає я це бачу і я до цього не проти але його відношення до мене останнім часом дуже змінилося.
Співчуваю вам. І водночас хочу звернути увагу на побудову речення вище. Не самі слова, а змістовний і сенсовий зв'язок між першою і другою частинами. Зважаючи на це, можна припустити, що вам здається, ніби чоловік віддає перевагу матері, а не вам. Це так? Можливо, відчуваєте ревність до неї?
цитата:
Що мені робити в такій сетауції як краще діяти?…
Діяти, не розуміючи, що відбувається - марно. Спочатку варто усвідомити модель ваших стосунків, їхню динаміку. А її, до речі, не можна вважати позитивною, про що свідчать ось ці моменти
цитата:
Ми не можемо дійти до компромісу
Про які компроміси йдеться?
цитата:
він взагалі не чує що я йому кажу
А що ви йому кажете? Ваші звернення до нього більше схожі на критику, докори чи на пропозиції?
Як виражаєте свої почуття та емоції?
цитата:
коли я хочу поговорити з ним і вирішити наші проблеми постійно виходить що тільки мені все не добре, тобто бачить тільки мої помилки
Ваші актуальні проблеми - назвіть їх?
цитата:
взагалі за 4 роки шлюбу не відчуваю те кохання яке було колись між нами.
З часом закоханість може перевтілись в кохання. Ви різницю між ними помічаєте?
цитата:
я хочу щастя, хочу щоб він трішки більше приділяв мені уваги,тому що таке відчуття що я просто зручна дружина яка виконує свою роботу😔
В якому вигляді увага чоловіка є для вас бажаною?
цитата:
Багато разів думала щоб розійтися але незнаю чи просто зможу я далі без нього) він завжди мене підримував у всьому завжди допомагав
З розлученням, вважаю, не варто поспішати. А от спробувати розібратись в собі, в ситуації, в можливостях подолати кризу в відносинах буде доречно.
Між іншим, кризи трапляються в кожній сім'ї. Кажу це без перебільшення. Хтось їх долає, а хтось, не витримавши їхнього тиску, пускається навтьоки. Тому важливо побачити реальність об'єктивно, встановити причини і знайти ефективні способи вирішення проблем.