Добрий день! Спробую описати вам вашу ситуацію як я її зрозуміла. Погляд зі сторони дасть можливість вийти із замкнутого кола. Дивіться, на момент встановлення додатку для знайомств і знайомства з чоловіком ви 2 тижні майже щодня плакали, що не можете знайти роботу, що ви самотня і від цього відчуваєте внутрішню порожнечу. Схоже ви дуже втомились, розчарувались у пошуках роботи, згадали, що ви самотня, нікому вам допомогти і, можливо, стало гірко і прикро. Схоже ви були у стані, коли потребували допомоги, підтримки зі сторони близьких людей. Це нормально, коли людина час від часу потребує емоційної підтримки, допомоги і може її попросити. Деякі люди звертаються за підтримкою до близьких, знайомих і друзів. Та не завжди так є. Буває, що по допомогу краще піти до не знайомих людей. І ви встановили додаток для знайомства. І вам написав чоловік, ваш ровесник. Одразу почав ставити питання про вас, цікавитись вашими потребами, інтересами, очікуваннями від цього додатку та ін. Тобто, незнайома людина ставила вам купу питань на які, можливо, ви самі собі ще не відповіли. Можливо деякі питання, які він ставив були для вас болісними. Можливо він запитав про роботу, яку ви не можете знайти. Ви злякалися, не стали розказувати про себе, сказали, як відрізали: «Для мене стосунки - це якщо краще пізнати людину». І чоловік пішов далі.
Коли ваш
страх пройшов, ви зрозуміли, що той чоловік вам сподобався, що його питання, можливо, не всі вас налякали, а деякі навіть сподобались, що вам стало цікаво, який голос у того чоловіка, який запах, як він говорить у реальному житті, що інтерес до нього заповним ту внутрішню порожнечу, яка була. Та він вам більше не писав. Ви не мовчали, не мучались, самі йому писали і хвалите себе за це. Проявляти ініціативу до чоловіка - то і справді чесний, сміливий і гідний крок! ВІн відповідає одразу, ставить питання, та сам більше не ініціює розмови, не цікавиться вашими справами, нічого не пише. Виходить так, що спочатку ініціатива чоловіка вас злякала, а потім ви відчули, що вам хочеться його ініціативи, що ви стаєте залежною від свого бажання, спрямованого на цього чоловіка, що ви вже втомлюєтесь від очікування його ініціативи, що знову ви наближаєтесь до відчуття внутрішньої порожнечі і відчаю: «Бачу, що чергова спроба знайти стосунки, навіть онлайн, стає пустою». Відчуваєте, як замикається коло переживань?
Таке моє бачення вашої ситуації. Воно вам може не підійти, та все ж я вам його розповіла. Щодо поради, то це складне питання. Поради звучать на рівні розуму і майже не потрапляють на рівень почуттів, сердечний рівень. Що можна спробувати зробити у цій ситуації? Мені здалося, що ви людина, яка має прагнення до рефлексії, ви достатньо уважно описуєте свій стан, свої переживання, свої думки. Спираючись на це я би спробувала розширити свій інтерес на інших чоловіків. Та спочатку сама для себе чесно відповіла б на питання: Що я шукаю у додатку знайомств? Які чоловіки мені подобаються? Які мої очікування на відносини на сьогодні? Що я хочу для себе на сьогодні? На які питання чоловіків я відповідаю спокійно, а які мене зачіпають, лякають і злять?
З повагою, Олена Мороз