Хлопець подрбається дуже сильно як людина але не як партнер
Наче я йому набридла
Хочеться це все закінчити щоб не почувати себе так наче я йому капаю на мізки і залежатиму тільки від себе
Але при цьому я розумію,що можливо я зандато хочу його уваги і щ часом це пройде. Скоро я влаштуюсь на роботу,закінчу цю жахливу сесію,і буде все добре. Але часто мене бісить що я годинами чекаю відповіді, наче йому байдуже. Або наприклад питаю як у нього справи,але він НЕ ЗАВЖДИ ПИТАЄ ТЕ САМЕ У МЕНЕ. наче йому взагалі байдуже як там я і чим я живу. Спілкуюсь з іншими хлопцями,але мені мало. Хочу саме його уваги,бо він мені здається дуже розумним. І я дуже його хочу. Але наче він їоче мене не так сильно. В нього зараз не має такої сильної пристрасті ,особливо це помічаю в його словах. Він не робить особливо зараз компліменти,або робить їх рідко,що не сказати про мене. Я наче йому постійно їх роблю,але не розумію чому не отримую те саме.
Якщо знову підніму уе питання він знову скаже що я занадто парюсь і раз мені стає гірше через це,то на його думку мені варто його покинути.
Але я розумію що можливо це зараз я хочу,а потім стане легше,а саму людину я не можу залишити,я хочу бути саме з ним,хоч і постійго сумніваюся в його почуттях до мене:(
Як діяти?