Сімейні стосунки
Ми з чоловіком живемо гостьовим браком 6 років . В цьому році мене насторожили три конфлікти масштабні які були , де завжди чоловік звинувачував мене .
Сьогодні віз мене додому по трасі вийшла незрозуміла мені ситуація . На його жарт про одружених чоловіків я сказала такий вираз « У мене не було ніколи стосунків з одруженим чоловіком . Це для мене табу» . Він вмить змінився і почав гнати авто та робити обгони , де ми ледве розминулись з авто , що мене дуже злякало . Я попросила так не робити . І запитала що трапилось . Він почав на мене кричати , ображати , вживати нецензурну лексику говорячи нащо йому була ця інформація …
Так же протягом години він гнав авто . Я просила зупинити авто щоб викликати таксі . На що він не реагував .
Привізши додому він сказав мені що я як завжди все зіпсувала ! Щоб я подумала над тим що я зробила . І як дойде що я накоїла - щоб йому зателефонувала .
Я дійсно не розумію що я такого сказала . Як вірно вийти з цього конфлікту ?
Завчасно дякую