У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Батько (2020) (Флоріан Целлер). Коментар психолога.

психолог
Коментує психолог
теми твору: деменція сім'я старість


➡ Матеріал містить спойлери.

Фільм БАТЬКО.

За цей фільм один із моїх улюблених  акторів Ентоні Хопкінс отримав "Оскар" за кращу чоловічу роль. Картина розповідає історію Ентоні, людини похилого віку, який живе у квартирі, слухає улюблену музику, обожнює  свої речі і не прагне ніякої допомоги. психологічний розбір фильма батькоДонька головного героя Єнн чомусь постійно нав'язує свої правила та приводить у дім доглядальниць, які швидко змінюють одна одну.  Головний герой навіть вважає, що донька хоче забрати у нього квартиру, відчуває, що він постійно перебуває у декількох реальностях одночасно сам не розуміючи, що відбувається.

Цей фільм чудово висвітлює питання стосунків дітей і батьків похилого віку.Кінокартина щиро і відверто показує усі нюанси цих взаємостосунків: образи один на одного, втрату опори доньки і батька, неприйняття ситуації, зміни у житті та прийняття важливих рішень, що суперечать внутрішнім принципам.   Історія Ентоні наче занурює у страхи, про які зовсім не хочеться думати, але через деякий час можливо це стане реальністю, яку потрібно буде прийняти.

Найголовніше питання, з якими стикається Енн донька головного героя, це питання "Що робити з батьком?". Залишитися з ним, доглядати його, переживати пригніченість і розчарування, чи відчувати осуд та почуття провини за переїзд в інше місто до коханого чоловіка, полишаючи батька у хоспісі. Насправді, фільм яскраво показує цю дилему, яка точно немає правильного рішення, а тим більше не може осуджуватися глядачем.

Це кіно важливо подивитися кожному, адже, наше життя непередбачуване і можливо ситуація із фільму стане історією з вашого життя.

Фільм точно дає розуміння:

- що відчувають рідні у схожих ситуаціях;
- що потрібно інколи ситуацію просто прийняти;
- як справлятися зі своїми емоціями;
- що правильних відповідей і рішень не існує.

Не можу сказати, що цей фільм дивитися легко, що він залишить після себе задоволення. У багатьох з вас виникне бажання вимкнути його, у інших буде повне відчуття дизадаптації, відчуття, що ви втрачаєте здоровий глузд. Та прошу вас додивиться  до кінця, щоб зрозуміти весь спектр емоцій, зрозуміти, що відбувається насправді.


Опубліковано на
відгук психолога рецензія розбір сенс пояснення

Безкоштовна розсилка цікавинок!

Огляди книг та фільмів -- коментарі до художніх творів, додані на сайт нашими психологами.

Ще психологічні рецензії
Дівчина онлайн фільманаліз
Дівчина онлайн (Зої Заґґ) кінокартина alt2тема: панічні атаки самоприйняття підлітки

Коментарі відвідувачів

ще немає коментарів...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr