Я студент очного отделения, дизайн.
Дуже цікаво, що Ви обрали професію, яка безпосередньо пов'язана із розвиненою уявою.
цитата:
О нормальности фантазирования заставил задуматься диалог с друзьями. Судя по их словам, они тоже продумывают возможные варианты событий, но не тратят на это столько времени. Так же после разговора подруга познакомила меня с термином "навязчивые грёзы", сказав, что это про меня.
Я правильно Вас зрозуміла, до розмови із друзями Ви не відчували ніякого дискомфорту від фантазування і своїм життям були задоволені?
цитата:
Новые связи не получается выстроить: люди вокруг меня не задерживаются. Вероятно, это из-за того, что не чувствуют взаимности. Я произвожу впечатление дружелюбного и уютного человека, но на самом деле я очень молчалив. Так же я не очень хорошо умею выражать свои эмоции. Люди теряют ко мне интерес быстрее, чем я привыкаю к ним и начинаю раскрываться.
Мені здається, що Ваші переконання базуються на негативному попередньому досвіді. Існують різні люди: інтроверти і екстраверти, ті що мовчать чи ті що говорять багато, однак це не робить їх "нецікавими". Зазвичай ми самі несвідомо відштовхуємо людей тому, що не хочемо чи боїмося пускати їх у власне життя - це фільтр сприймання. У Вас вже є декілька друзів і це круто (підтвердження того, що Ви цікава людина). Крім цього, за статистикою, 3/10 людям ми будемо не подобатися без будь-якої причини і це також необхідно прийняти. Я б Вам рекомендувала, перш за все, орієнтуватися не на інших, а на себе: з якими людьми Вам цікаво.
цитата:
Стараюсь лечь спать до двух ночи. Во время учёбы разница в том, что я просыпаюсь в зависимости от времени пар и часть времени проходит на учёбе.
Рекомендую Вам вирівняти свій режим сну - це дуже важливо для мисленнєвої діяльності. Можливо саме через фантазування Ваш мозок відпочиває. Лягайте до 10:30 (за цей час виробляється серотонін) і спіть не менше 8 год. Краще встаньте раніше і довчіть, ніж робити це вночі - продуктивність вища.
цитата:
С друзьями я общаюсь в соц сетях. В реальности получается встретиться раз в несколько месяцев.
У Вас нестача реального спілкування, адже соц. мережі - це лише замінник. Домовтеся із друзями що хоча б раз на тиждень, у вихідні дні, будете ходити разом на пікніки, в кафе тощо.
цитата:
Папа был постоянно на работе. Не помню, как мы общались. С мамой всегда были хорошие отношения, но всё же, вероятно, были какие-то моменты, потому, что я не особо делился личным с ней. Со старшей сестрой (разница 5 лет) были небольшие конфликты. С одноклассниками общался только в стенах школы, в средней школе дружил только с двумя: парень из параллели и одноклассница-изгой.
Загалом, із Вашої розповіді, складається враження, що більшість частину часу Ви проводили на самоті і це сумно. Можливо саме фантазія підтримувала Вас у цей період життя, а зараз ця стратегія залишилася і заважає Вам у соціалізації.
Ответ отредактирован автором 03-09-2020 19:31:11