Он относится ко мне с понимаем, но все же родители из другого города говорят, чтобы он следил за мной, и все время ощущение, что все принимают меня за ребенка и не дают дышать.
І він справді слідкує за Вами? Якщо Ваш брат і справді ставиться до Вас з розумінням, то він наврядчи буде це робити. А Ви розглядали варіант переїзду на квартиру, або суборенду кімнати чи навіть гуртожиток? Якщо так, то що Вам заважає?
цитата:
Отношений еще нет, но 21 год это период, когда нужно думать о более серьезном, чем о временных отношений, как будто хочется уже чего-то долгосрочного, и нет времени на экспериментов, ведь уже со всех сторон давят, когда замуж.
Чую багато "треба" і жодного "хочу". Чого хочете Ви? Ви хочете експерементів? Хто саме Вас давить щодо заміжжя і як це проявляється? Так, соціум зазвичай давить у зв'язку зі стереотипами (а ще більше на нас давлять власні вимоги до себе), але лише Вам вирішувати, чи піддаватися на цей "тиск" і робити себе нещасною, чи слідувати своїм переконанням та бажанням, будуючи життя для себе, а не для когось. Крім цього, коли Ви розпочинаєте стосунки, то не здатні наперед передбачити, чи вони будуть "довготривалими", гарантії не існує. Люди спочатку знайомляться, придивляються один до одного, потім якщо все ОК - цукерково-букетний період, після якого період зняття "рожевих окулярів та зменшення "гормонального вибуху" і відчуття безпечної, комфортної прив'язаності. На кожному з цих етапів Ви можете зрозуміти, що це "не Ваш" партнер і це також ОК.
цитата:
Часто скучаю по подростковому возрасту, потому что тогда не провела как подросток, а сидела дома за учебниками, не веселилась, не встречалась ни с кем.
Співчуваю, проте Ви зараз можете наздогнати те, що упустили тоді).
цитата:
Наверное я больше боюсь того, что мои примерные родители перед другими людьми опозорятся из-за меня, чем их мнения и принятия.
ОК, "опозоряться" і що тоді? Крім цього, є Ви, а є Ваші батьки. Ви не їхнє продовження, а окрема особистість. Якщо люди "оцінюють" (хоча оцінювати інших це вже не ОК) їх ссилаючись на Вашу поведінку, то виникає питання до цих людей. Мені стало навіть цікаво, що Ви можете таке зробити, що може їх опозорити).
Ответ отредактирован автором 09-12-2021 21:49:19