Муки совісті.
Мучить совість, в середині відчуття суму і тривоги, шо я надто зациклені на собі, і не роблю все шоб довести свого чоловіка до успіху як говорять всі сімейні психологи, я надто зайнята своїм успіхом.Допоможіть зрозуміти чи повинна жінка стимулювати якимсь діями чоловіка до успіху, чи це справа кожного особисто, і нам лишається лиш підтримувати один одного та любити і якшо людина достатньо цілеспрямована і сильна то вона без підказок всього доб‘ється,
Ще боюсь ,шо буде як в газетах, коли жінка досягла успіху а чоловік від цього впав в бездіяльність і перестав взагалі чимось займатись.