Доброго часу доби!
Дуже сумна історія. Співчуваю Вам! І хочу підтримати Вашу силу, бо Ви знайшли усобісили звернутися по допомогу - це дууже здорово.
Чи я правильно Вас зрозуміла - Ви прийняли остаточне рішення на розлучення і вже не розглядаєте ніякої можливості на налагодження сімейних стосунків, вірно?
цитата:
Як себе витягти з цього стану?
Спочатку зрозуміти з якого саме стану. Що на фоні всього Ви переживаєте? Який стан? Якою Ви себе в цій ситуації відчуваєте?
цитата:
Як навчитися жити далі і не повертатися у попередні стосунки?
Якщо, ЯКЩО Ваше рішення остаточне і перегляду не підлягає - то саме з нього брати сили. І я б все ж таки радила попрацювати з психологом. Розлучення дуже складний психо-емоційний процес, і дуже важливо його прожити з мінімальними втратами та використовуючи корректно внутрішні сили, щоб не зпустошитися.
Повернення у попередні стосунки відбувається за умови, що ці стосунки НЕ завершені. От саме через це, я б рекомендувала Вам попрацювати з фахівцем - розібратися в собі та з собою; зрозуміти чи дійсно Ви ХОЧЕТЕ та остаточно вирішили розлучитися; віднайти та закріпити свої сьогоднішні бажання та віднайти й спланувати майбутнє... Тобто це таки величезна робота, і її треа роботать.
цитата:
Як правильно вийти зі стану плакси в нормальну людину?
"Правильно" - прекрасне слово, але, нажаль, воно не працездатне, бо у кожного своє "правильно".
Це природньо плакати та горювати при втраті. А розлучення - це завжди про горе-втрату. Тому як мінімум рік Вам доведеться пройти через проживання цієї втрати. АЛЕ! Враховуючи той факт, що є дитина, і чоловік буде постійно у Вас на очах, він може поводити себе дуже галантно та дбайливо, турботливо та з ніжністю і не лише до дитини а й до Вас - то при всіх цих складових цей процес може бути сильно ускладненим та важким. І спиратися Ви зможете лише на своє сьогоднішнє рішення та ті підстави на яких Ви його прийняли. І це знову треа розуміти та закріпити.