Так, він не готовий розлучатись він сказав що йому подобається як я готую, що я прекрасна мама і хазяйка але він не хоче мене як жінку ....що це??
Доброго дня. Напевно, це значить, що йому зручно, коли Ви готуєте, прибираєте і т.д., але він не хоче з Вами інтимних відносин. Якщо зі здоров'ям у нього більш менш все нормально, значить фізіологічна потреба в сексі є. І питання в тому, яким чином він її задовольняє.
цитата:
чоловік каже ,що тільки пройшовши 3 роки в ньому грає зараз образа що я не хотіла сексу , тому в ньому все зараз перегоріло
Виглядає досить дивно, що він через 3 роки згадав, що колись Ви не хотіли сексу з ним, і останні 3 місяці Вас ігнорує. Можливо, варто запитати, що у нього сталось 3 місяці тому, коли це почалось, якщо Ви не знаєте. Проблеми на роботі, втома, звичайно, можуть знижувати сексуальний потяг, але все одно в 32 роки у здорового чоловіка він не може майже зникнути.
цитата:
коли запитую ,можливо ти мене більше не любиш ,він відповідає що "не знає"
Така відповідь схожа на перехідну, коли чоловік ще не готовий сказати "не люблю", але і не може вже відповісти, що
любить, на жаль.
цитата:
А ще більше я боюсь що якщо він скаже що нам потрібно розлучитись , то я не знаю як це пережити ....я люблю його дуже сильно, він був у мене першим і останнім в сексуальному плані , мені здається я настільки сильно зв'язана емоційно з цією людиною ....що готова на все щоб дана проблема була вирішена і щоб все стало на свої місця.
Звісно, можлива втрата людини, яка стільки років була близькою, завжди тяжко переживається. Але насправді немає гарантій, що Ви з чоловіком проживете все життя. Варто звернутись до психолога, щоб навчитись більше опиратись на себе і менше залежати від чоловіка. Особливо враховуючи, що він не дуже піклується про те, щоб Вам було з ним добре.
Ответ отредактирован автором 10-01-2023 14:37:57