Туплю і гальмую, нічого не хочеться робити
Це виглядає приблизно так - кажуть щось зробити, я починаю спочатку думати, як це зробити, починаю задавати питання, щоб усвідомити для себе деталі. Але на мене можуть підвищити голос, типу, нєфіг питати, роби. Якщо так, я підвисаю, не знаю, що робити і туплю ще більше.
Пробував розігнати мозок біфреном, кофеїном, енергетиками, бо зараз на службі вже півтора роки. Але ефект короткочасний. Цей стан заважає роботі, бо відбивається у вигляді знесилення, головного болю, погіршення пам'яті і концентрації.
Струсів мозку не було, а от ендогенна депресія була, вже пару рецидивів траплялося. У психіатра нічого не знайшли. Гормони в нормі, тільки був трохи задраний пролактин.
Що до власного психологічного стану, то все погано. Я сконцентрований на негативі, позитиву мало, дуже. Тривожність фонова постійна.
Зараз приймаю ГАМК, бо на цьому фоні були нервові зриви. Допомагає бути спокійнішим, але вбиває мотивацію майже повністю.
Інше додам у відповідях.