Стосунки
Були такі випадки, що він дивиться на інших дівчат у соцмережах ме, всі гарні дівчата в рекомендаціях . Недавно я побачила коментар з сердечками одній дівчині , також перегляди сторінок на які він заходив , там дівчат не мало , так само з цих дівчат була бивша дівчина
Завжди запитую чому
Він нападає на мене словесно , нащо я лажу в телефоні. Хоча нащо я лажу в телефоні я розказую
Колись я випадково побачила що він дивиться фото/ відео на дівчат оголених .
На той момент він мені казав що це випадково, потім з часом я знову це бачила
Потім коли була можливість да мій гріх
Не по довірі
Але я тайно лазила в телефоні, і кожного разу знаходила щось
Я питаю чому , він не каже
Завжди відмазки, або випадково
В результаті він робить мене винну бо я лажу в телефоні , а суть в тому що він заходить на сторінки інших дівчат і перегляди фото, відео , порно.
Він не розуміє , що мені не подобається це . І це не нормально, я думала це раз буде . Ні це продовжується.
І в результатіспихає на мене що я не даю йому жити , дихати , що не можна заходити до інших
Загалом , я хочу розуміти , як з цим бути?