Доброго ранку!
цитата:
Його батьки і сестра приїздять до нас, але залишаються там з ночівлею , чи є це нормою?
Питання настільки делікатне, що однозначної відповіді на нього не може бути. Бо треба брати до уваги чимало аспектів. Наприклад, історію взаємин, симпатії, прагнення і наміри тощо, тощо, тощо.
цитата:
для мене це не нормальн
Для Вас такий перебіг подій ненормальний. Натомість для Вашого чоловіка
цитата:
каже, що це в мене в голові просто таракани.
Чи не могли б Ви пояснити, що в поведінці родичів чоловіка видається для Вас неприйнятним? А що було б бажаним?
Наступне моє уточнення йде у розвиток попередніх питань.
Чоловік знає про Ваші погляди і міркування? Ви йому розлого донесли свої думки і, головно, почуття?
цитата:
А ще коли приїздять батьки, він теж йде до колишньої з ними.
З Ваших слів не випливає, що чоловік, провідучи дітей разом зі своїми батьками, ночує там. Ночувати він повертається додому. Я правильно зрозумів?
цитата:
я вважаю, що в нього є нова окрема сімʼя
З цим ніхто і не сперечається. Ви з ним створили сім'ю. Ви його дружина. Та чи означає цей факт, що він зобов'язаний відректися від свого минулого?
Йдучи за нього Ви ж знали про його попередній шлюб, про дітей, яких він любить. Чи не так?
цитата:
Чоловік максимально зараз приділяє час дітям та колишній дружині. Так , як вона не відпускає дітей до нього, або десь,бачаться вони лише на її території.
Ось ці аспекти, на мою думку, потребують підвищеної уваги, якщо не сказати, РОЗВ'ЗАННЯ як проблема. І розбиратись потрібно чоловікові з колишньою дружиною, бо він опинився в ролі залежного від її волі.
А так не має бути, навіть по закону, щоби лише один з батьків встановлював правила, а інший мовчки їм корився. Це в тому випадку, якщо ситуація насправді така, як Ви її бачите і описуєте. В реальності ж можуть бути нюанси.
цитата:
в нього є нова окрема сімʼя
цитата:
І в першу чергу треба ставити в пріоритет це.
Абсолютно з Вами погоджуюсь. В іншому випадку навіщо сім'я?
У Вашому житті, як бачимо, відбувається те, з чим Ви незгодні. Ваші почуття і мотиви можна зрозуміти. Шкода, що існують розбіжності Вашої позиції і підходів чоловіка.
Отже, треба шукати шляхи для порозуміння, а не розгойдувати сімейний човен. В цьому питанні вельми корисною може бути допомога
сімейного психолога. Як Ви ставитесь до такої перспективи?
Відредаговано автором 01-11-2024 11:00:32