У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як врятувати себе

Рік я зустрічалася з хлопцем, з яких 8 місяців жили разом. Стосунки завершилися, коли застала випадково його з іншою дівчиною, з якої він паралельно зустрічається вже місяць. Хлопець обманював нас обох.
Моя інтуїція підказувала, що потрібно звʼязатися з його сестрою. Виявилось, що вона про мене ніколи не чула, я просто запамʼятала її інстаграм і написала.
Після розмови з нею, я зрозуміла що я нічого не знаю про свого хлопця. Він вигадав свою професію, машину, квартиру, гроші, своє походження, половину своєї сім’ї він в своїх історіях зробив мертвими. По суті це бідний хлопець з забитого села, але видавав з себе іншу людину, просто живе у вигаданому світі. Він був зі мною лише через гроші, жив у моїй квартирі і працював разом. Це не тільки я дурочка, вся моя сімʼя і друзі вірили в те що він розповідає, він просто відмінний актор з великим досвідом. Мені здається в нього це хвороба, бо я не розумію як можна жити так.
Зараз мені важко жити в квартирі де ми жили разом, важко взагалі прийняти цю ситуацію, почуваю самотність, біль і велику втому. Як можна прийняти цю ситуацію? І жити без тривоги? Як його забути? Кожну ніч мене турбують кошмари, ця людина буде і далі брехати і використовувати дівчат в своїх цілях
Питання від: ; Вік: 20

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.


психолог онлайн
dianka, дуже гарний, корисний досвід Ви отримали. Це як щеплення. Від брехні й брехунів (патологічних як МЧ, або звичайних). Як вважаєте, вже навчилися відрізняти правду від брехні?
цитата:

Зараз мені важко жити в квартирі де ми жили разом, важко взагалі прийняти цю ситуацію, почуваю самотність, біль і велику втому. Як можна прийняти цю ситуацію? І жити без тривоги? Як його забути? Кожну ніч мене турбують кошмари

Співчуваю, але біль - необхідний елемент досвіду, без нього ми мало що можемо зрозуміти й усвідомити.
Взагалі, те, що Ви описали - це запит на повноцінну індивідуальну психотерапію з психологом.
цитата:

ця людина буде і далі брехати і використовувати дівчат в своїх цілях

Це вже не повинно Вас турбувати. Може комусь ще потрібний подібний хворобливий досвід у якості щеплення?

👍 радити психолога:

31-05-2023 23:47:57Доповнення від автора
Я думаю я вже зможу відрізняти правду від брехні, бо я знала тільки те що він сам про себе і розказав. Мене хвилює ця тема, бо пройшов лише місяць після того як я його вигнала)


психолог онлайн
цитата:

Я думаю я вже зможу відрізняти правду від брехні, бо я знала тільки те що він сам про себе і розказав.

Добре, що вже можете. Значить щеплення від брехні не було марним. Все має свою користь.
цитата:

Мене хвилює ця тема, бо пройшов лише місяць після того як я його вигнала)

Якщо так, то є сенс пропрацювати це з психологом індивідуально.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу романтичних відносин, конфліктів між закоханими


психолог онлайн
Доброго дня.
Ситуація відбулась, проте емоції, біль, злість, розчарування, образи- досі живуть з вами.
Вони нажаль нікуди не пішли..
Щоб їх позбутися не варто витісняти, а навпаки кращє дати собі можливість їх прожити і пройти через певну рефлексію, аналіз.
Що я відчуваю, що мене тяготить, на що спрямовані ті емоції.
Гарним рішенням буде обрати психолога і трохи попрацювати над цим,якщо самостійно впоратися важко..
Це допоможе прийти до слушних висновків, уникнути тригеру в майбутньому.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго дня,dianka. Яке то має бути розчарування...Втрачати сподівання та довіру дуже болісно. Втрачати сподівання на відносини - ще болісіше.

Ваші почуття складні, але нормальні для такої ситуації. Зараз Вам потрібні розуміння, емоційна турбота та час. Якнайкраще від людини, якій Ви справді довіряєте. Такою людиною може стати психолог. Це дасть Вам почуття безпечного притулку та відновить віру у довіру до людей.

Простити та дійсно відпустити можна проживши ті почуття, що є. Почуття відключити неможливо, як і прискорити процес ії проживання. Але цей процес можна полегшити та направити у бажаному напрямку зростання. Говоріть, пишіть, малюйте про свої почуття, надавайте їм сенс. Найоголовніше - проживати та виражати їх. Так ви допоможете собі вийти із кризи сильнішою, мудрішою, а значіть - ще більш приваблівішою.

Полегшення та добра Вам.


👍 радити психолога:


психолог онлайн
Ви переживаєте етап втрати і горювання. Ці почуття треба прожити. Є люди, які дійсно грають ролі, існує чимало таких історій, тому не слід звинувачувати себе.
Прийняття ситуації відбувається поступово . Це етап горювання.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Вам нужно прожить ваши переживания, которые есть. Отгоревать свою утрату, прожить разочарование. Только тогда вам станет легче. Другого пути нет.
Если сложно, то стоит обратиться к психологу. Так вы быстрее сможете отпустить данную ситуацию и сделать выводы на будущее.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрый день!
цитата:

Як можна прийняти цю ситуацію? І жити без тривоги? Як його забути?

Вам надо прожить потерю отношений с этим парнем.
И после этого вы сможете
цитата:

прийняти цю ситуацію

и
цитата:

його забути


Проживание потери происходит по определенным этапам (отрицание, гнев, компромисс, депрессия и принятие). И в норме такой процесс длится 1 год.
цитата:

І жити без тривоги?

Если же вас мучает тревога, то вероятнее всего вам потребуется помощь специалиста, чтобы убрать ее.
Можете обращаться ко мне, я работаю с такими запросами и помогу вам нормализовать ваше состояние.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Сериал «Патрик Мелроуз» (2018)
фільмСериал «Патрик Мелроуз» (2018) теми: залежності порушення ідентичності травма
Похороните меня за плинтусом

Рекомендуємо

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Как понять мысли и причины поступков других людей Как понять мысли и причины поступков других людей

Иногда нам кажется, что мы настолько хорошо знаем близкого человека, что можем читать его, как открытую книгу. Но люди довольно непредсказуемы, со временем они меняют свои вкусы и убеждения и всегда ...

Тест на контрзависимость Тест на контрзависимость

Тест на контрзависимые привычки, показывающий уровень такого явления как контрзависимость (холодность, бегство от близости)

Зачем нам нужны отношения Зачем нам нужны отношения

Не хочется прятаться за красивым выражением «Я его (ее) просто люблю (а просто ли) и жить без нее (него) не могу». Что значит «не могу»? Он (она) что для тебя: кислородная подушка или подушка безопасности? А может костыль?

Чувства жертвы психологического насилия Чувства жертвы психологического насилия

В обществе есть догмы: «не бьёт, не пьет, не гуляет - значит, жить можно и нужно сохранять семью». Поэтому жертвы психологического насилия не могут получить поддержку от близких и в общем объяснить то, что происходит внутри них самих.

Признаки нездоровых отношений. Психология отношений Признаки нездоровых отношений. Психология отношений

Здоровые ли у вас отношения с партнером? Всего можно выделить 12 критериев, которые помогают разобраться в этом довольно сложном и запутанном вопросе. Если у вас будет 1-3 положительных пункта, стоит задуматься и проработать слабые зоны взаимоотноотн

qr