Яна Дмитрівна Кузик
Питання від: nikb58 Вік: 33

Як себе захистити

Доброго дня. Порадьте будь ласка як діяти у ситуації: колега по роботі постійно на мене пише скарги, які не стосуються роботи, а просто через особисту неприязнь. Наприклад скарга через те, що моя міміка їй не сподобалась, інша скарга, що я посміхалась в колективі, а вона вирішила, що я з неї сміюся, далі скарга неправильним тоном розмовляю і т.д. Розумію, що звучить безглуздо, якби не було так сумно. Керівництво ці скарги розглядає, мене постійно викликають і ми виясняємо незрозуміло що. Офіційні скарги все пишуться і пишуться. Я розумію, що я людину дратую просто своєю присутністю, але я ж не хочу звільнятися з роботи, бо їй неподобаюся. З іншими колегами у мене дружні стосунки жодних конфліктів. А ця людина якраз конфлікти має з усіма по черзі. І я так розумію, що черга дійшла до мене. Як себе захистити? Чи можна цю поведінку розглядати як булінг і куди звертатися? Дякую.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Здравствуйте. А ваше руководство всерьез воспринимает коллегу, которая жалуется? Чего вы боитесь? Что может произойти?
У меня есть подозрение, что жалующаяся коллега не совсем здорова психически.
Вы пишете, что она по очереди пишет жалобы на всех. Думаю, что руководство обнаружит тенденцию и поймет, что происходит на самом деле.
В свою очередь, вы воспринимаете жалобы на свой счет, а не на особенности коллеги. Почему? Есть неуверенность в себе?
Доброго дня! Що Вам заважає писати на нього скарги що до наклепу та булінгу?
Якщо це така "розвага" у людини керівництво мабуть вже це розуміє.
Добрий вечір! Така поведінка колеги має місце не вперше, не тільки по відношенню до Вас? У керівництва чи є крититичне ставлення до цих скарг?
Керівництво постійно все спускає на тормозах, щоб все було тихенько
Вы же можете искать поддержку среди дружелюбных коллег? И можете обудить ситуацию с ними.
Или вам трудно справиться со своими чувствами и вы ее жалобы воспринимаете на свой счет? Поясните пожалуйста.
Колеги на моїй стороні, адже ця людина є токсичною для усього колективу. Але більше нічого не можемо зробити, через це з роботи ж не виженеш. В керівництво кожного разу просто намагається піти на поступки цій людині лишень, щоб якось затерти ситуацію. Те, що у колективі не зовсім здорова обстановка просить лише не звертати увагу, мовчати і не реагувати, мовляв ну ви ж будьте розумніші. Але ж психічне здоров'я не безмежне...
А как другие справляются? В вашей жизни такое впервые? Есть ли возможность коллегиально обсудить ситуацию в коллективе, спросить у этой коллеги причину, чего она хочет добиться? То есть не замалчивать, а поднять этот вопрос?
Опишите свои чувства, которые возникают в связи с жалобами коллеги?