Првернути кохану
Проблема ось в чому. Я посварився з нареченою (ми вже заручені), посварився сильно. На той момент вона була у батьків, тому вони побачили її стан. І заборонили наше спілкування.
Результат: її не пускають до мене, мене до неї. В неї важкий психологічний стан, в мене теж. Ми помирились і сильно кохаємо одне одного, причому це наша перша сварка. Но батьки не ідуть на контакт.
Часу в принципі пройшло мало, 5 днів.