Доброго дня, ОкNik.
цитата:
Тобто здається мені, що завжди роблю щось більше всіх, і що тільки мені одній є діло до дощу, мокрих ніг і т. д
Як думаєте, яку несвідому вигоду Ви отримуєте від такої позиції "Я-ОК, а ТИ-не ОК"?
цитата:
Завжди хотіла бути краще всіх, в школі золота медаль, в університеті червоний диплом..... Завжди хочу, щоб все було ідеально, важко сприймаю, коли щось не по плану, наприклад, що напоказ і не комфортно, а ще чомусь завжди шукаю винних в ситуації і аналізую все, що відбувалося, як треба було зробити.....
Припускаю, що ця установка "Будь ідеальною" пов'язана з:
цитата:
Але я на підсвідомості не хотіла розчарувати........
Ви отримували батьківську любов і визнання лише тоді, коли "Були ідеальною" і виправдовували очікування інших. Тобто, Я-ОК, поки не допускаю помиок і контролюю ситуацію.
цитата:
Проблема ще в тому, що завжди шукаю винних в тому, що щось не так і, якщо знаю, що окрім мене ще хтось є вдома, то цілий час чекаю на підсвідомості, що замість мене щось мають робити....
Ви гніваєтеся тому, що вони не виправдовують Ваших очікувань (та сама установка, яку Вам давали батьки, Ви передаєте своїм дітям і чоловіку).
цитата:
Ще маю проблему, що тяжко сприймаю, коли діти риють, можу насварити, за руку потягнути, якщо кудись біжать на дорогу......
Ну так, адже вони не виправдовують Ваших очікувань + ці ситуації є не такими контрольованими.
цитата:
в основному такі симптоми перед місячними і овуляцією...... Щодо щитовидки, то є рекомендації приймати йодомарин, перша ступінь добу ніби
цитата:
Дратівливість почалася десь років три тому після народження другої дитини
Погоджуюся з колегою, що тут не варто і виключати біологічний фактор, що підкріплює психологічний. Після народженнядругої дитини Ваш гормональний баланс змінився, це ж спостерігається і при овуляції, місячних, що загострює Вашу тривожність і перетворює її у надконтроль і гнів.
Ответ отредактирован автором 17-05-2021 11:51:16